Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy dane pozyskane z pomocą #photofeeler, podobnych serwisów (z podziałem geograficznym), i/lub dziesiątek apek randkowych pozwalają stwierdzić, jaki specyficzny typ dziewczyn postrzega nas jako szczególnie atrakcyjnych, a tym samym w jakich kręgach szukać, by mieć jak największe szanse na miłe interakcje i powodzenie?

Przykładowo, facet 3-5/10 ma pomijalnie niskie szanse na godne traktowanie i pozytywne relacje na ogólnym rynku randkowym, ale rozkład ocen atrakcyjności mówi, że istnieje niewielki ułamek (np. 2%) globalnej puli singielek, która widzi go jako 7-8/10. Spośród nich on może postrzegać 5% jako atrakcyjne - czyli powinien zakładać, że 1 singielka na 1000 jest dla niego bardzo dobrym matchem.

Jestem ciekaw, czy przy pomoc takich analiz można stwierdzić, że ten 0.1% ma szereg cech wspólnych, i np. dla konkretnego Mirka 4/10 najlepszym matchem (z obustronnym postrzeganiem się jako 7-8/10!) będą dziewczyny pochodzące z krajów A, B, C, o cechach wyglądu D, E, F, światopoglądzie G, H, I, i zainteresowaniach J, K, L.

Ogólnie uważam, że sytuacja na rynku relacji jest dramatyczna (więcej info po 16), ale zamiast odruchowo odpowiedzieć defetyzmem, zachęcałbym do zastanowienia się nad tym, jak zastosować naukowe podejście i spróbować znaleźć dla siebie taki unikalny algorytm szukania igły w stogu siana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#seks #zwiazki #tinder #badoo #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #nauka #rozowepaski #niebieskiepaski #redpill #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirkoanonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy dane pozyskane z pomocą #photofeeler, podo...

źródło: ed098f74155a93956755e25ddfbae30f

Pobierz
  • 4
@mirko_anonim: Photofeeler to fajna rzecz, ale nie traktowałbym tego jak jakiejś wyroczni. Nie zawsze na zdjęciu z lepszą oceną faktycznie wydajemy się atrakcyjniejsi. Ale zrobiłem parę testów i faktycznie osoby atrakcyjniejsze mają średnio lepsze oceny niż osoby mniej atrakcyjne więc to też nie jest tak, że oceny są losowe.
A swoją drogą znasz jakieś darmowe alternatywy dla photofeeler?
@mirko_anonim
Może łatwiej byłoby Ci sprawdzić teorię w myśl której im bardziej się różnicie wyglądem tym bardziej was do siebie ciągnie.
Mam na myśli to, że - być może i w dużym uproszczeniu - jeśli jesteś ciemnym brunetem to łatwiej ci idzie z blondynkami o jasnej skórze.
Tak samo:
Jeśli jesteś jasnym blondynem to łatwiej ci idzie z opalonymi brunetkami .

Oczywiście dotyczy to par na tym samym poziomie; pomijamy kwestie majątkowe,
@mirko_anonim: Ogólnie to do takich testów nie wiem czy nie lepsze by były aplikacje randkowe. Z tym, że oczywiście trzeba pamiętać, że różne aplikacje różną popularność mają w różnych krajach, różny rodzaj dziewczyn może z nich korzystać.
Oczywiście standardy piękna są częściowo inne w różnych krajach tak więc przeciętny facet w państwie A może być powyżej przeciętnej w państwie B np. słyszałem opinię od Polaka z jakiegoś azjatyckiego państwa (chyba to