Wpis z mikrobloga

#tvpis Dno żeby w Pytaniu na Śniadanie akurat dzisiaj w Święto Trzech Króli zapraszać LGBT do studia. Niech dalej zrażają sobie widzów starej TVP
  • 127
  • Odpowiedz
@default1: dobrze się czujesz? masz swoje TRWAM to sobie wal modlitwy od rana do wieczora, a TVP jak sama nazwa wskazuje jest telewizją publiczną i jest dla wszystkich a nie dla gromady katolickich oszołomów których boli, że ludzie mogą żyć po swojemu
  • Odpowiedz
Telewizja publiczna może i powinna być domem wszystkich poglądów.

@default1: przez ostatnie 8 lat też o to walczyłeś? Skoro lgbt istnieje to widocznie też ma swój kawałek w tv. Nie jestem katolikiem ale jak w tv leci msza to nie idę pod siedzibę z pochodnią
  • Odpowiedz
  • 11
@krytyk1205: Spójrz na mój wpis wyżej. TVP ma być dla wszystkich, i dla ludzi z wrażliwością lewicową i prawicowa. Nie zakazuje zapraszania LGBT. Zresztą w moim pierwszym wpisie chce pokazać, że TVP mocno walczy o zmniejszenie oglądalności, a to nie jest dobre dla tej telewizji. Jesteśmy świeżo po zmianach, PnŚ dalej w większości oglądają ludzie o wrażliwości konserwatywnej. To trzeba robić subtelniej, z wyczuciem. A nie dziwić się potem że Republika
  • Odpowiedz
  • 15
@WypadlemZKajaka: Tak, też o to walczyłem a TVPiS był dla mnie jednym z głównych powodów dla których chciałem żeby PiS stracił władze. Do zmian doszło, okej, ale trzeba mieć pomysł jak zagospodarować obecną widownie TVP. Uważam że takie akcje jak dzisiaj, biorąc kontekst święta katolickiego, nie są dobre by próbować przekonywać ludzi o wrażliwości konserwatywnej do wprowadzenia związków partnerskich. To jest klasyczny przykład przełożenia wajchy o 180 stopni. Nie o taką
  • Odpowiedz
Trzeba mieć jakies minimum wyczucia społecznego, mogli to zrobić w środku tygodnia to oczywiście Trzeba było dzisiaj.


@default1: Dokładnie. Mogli zaprosić kogoś z potomków trzech króli, opcjonalnie królowe lub kogoś, kto pracuje u króla na dworze. No żeby było coś związanego z monarchią, a nie jacyś władcy lgbt.
  • Odpowiedz
@default1:

Dno żeby w Pytaniu na Śniadanie akurat dzisiaj w Święto Trzech Króli zapraszać LGBT do studia. Niech dalej zrażają sobie widzów starej TVP


No i bardzo dobrze, mają swoją telewizję dla homofobow i ksenofobow tv Republika
  • Odpowiedz
  • 52
@default1 a te wasze zabobony czasem nie mowia o miłowaniu bliźniego? Pomijam, że nawet papież błogosławi takie związki. Jesteście jakąś sekta wywodzącą się z chrześcijaństwa?
  • Odpowiedz
minimum wyczucia społecznego


@default1: te minimum wyczucia społecznego to mogliby mieć ci "praktykujący" katolicy, żeby nie udawać że grupa po której sami cisną nie istnieje a pokazywanie ich w tv to atak na nich i ich "wartości" xd
  • Odpowiedz
grzeszą zyciem

nie wiem czy to bait, ale to jest dla mnie główny zarzut kiedy ktoś twierdzi, że niech sobie każdy wierzy w co chce. twierdzenie, że ktoś grzeszy życiem to dowód, że jest to ideologia moralnie zła, upadła i moralnym obowiązkiem każdego dobrego człowieka jest zwalczanie jej
  • Odpowiedz