Wpis z mikrobloga

@RandyBobandy A kto tu mówi o #!$%@?? Bezdomni nie mają negatywnego wpływu na Sri tysięcy/miliony młodych ludzi, a influencerzy już tak. Tworzą nierealny świat, który wciskają jako realny, są chodzącymi kryptoreklamami produktów, których nie potrzebujesz. Wpędzają w depresję, powodują kompleksy. Taką działalność partyjną być prawnie zakazana, bo jest rakiem toczącym zachodnie społeczeństwo.
@RandyBobandy spróbuj zatrudnić 10 osób poniżej 25 roku życia I zobacz, ile z nich jest w stanie wytrzymać w pracy godzinę bez przerwy. Wszyscy myślą, że latanie na wakacje co dwa miesiące na egzotyczne wyspy to standard. A do tego brak zasad moralnych w sferze chociażby związków (zdrady, działanie impulsywne, brak wyobraźni dotyczącej konsekwencji, egoizm) i wiele innych problemów na różnych płaszczyznach życia to zapewne mniejsze problemy, niż bezdomny prosząc o piątaka
spróbuj zatrudnić 10 osób poniżej 25 roku życia I zobacz, ile z nich jest w stanie wytrzymać w pracy godzinę bez przerwy. Wszyscy myślą, że latanie na wakacje co dwa miesiące na egzotyczne wyspy to standard.


@SkorpionX: ta wszyscy tak myślą XD już w starożytności arystoteles narzekał na tą złą młodzież xd nie jesteś pierwszy który zobaczył jakiegoś durnego tiktoka i myśli że całe pokolenie takie jest
@morgiel dlatego napisałem 10, bo nie każdy taki jest ale w takiej grupie trafisz już na kilku wychowanków TikToka. I owszem, w każdym pokoleniu ktoś narzekał na młodzież ale to nie ma nic do rzeczy wobec faktu, że każde pokolenie młodzieży było kształcone i wychowywane w jakichś warunkach i ideach. Jeśli twierdzisz, że to nie ma znaczenia to wyjaśnij ideowych komunistów czy nazistów w XX w., wyjaśnij rasizm (szczególnie kolonialny) w XVIII
@RandyBobandy XD Wszystko fajnie do czasu aż zostaniesz zdradzony - mam nadzieję, że wówczas pochwalisz czyn przeciw tej złej katolickiej moralności, bo byś jeszcze na hipokeytę wyszedł ( ͡º ͜ʖ͡º)
@SkorpionX Nie wiem na jakim świecie żyjesz, ale podejrzewam że nie masz zbyt wiele kontaktów z ludźmi, bo gdybyś miał to byś wiedział że coś takiego jak katolicka moralność istnieje tylko teoretycznie.