Wpis z mikrobloga

ktore

@michal1498: co które? to 3 baby i 1 chłop. Tym jednym chłopem jest wielki nos. Ale trzeba mu przyznać że się pilnuje i ten konfiarski shitposting jest wysublimowany

a już to że zgodnie z ankietą większość tagu chce ruchać tego jedynego w zestawieniu chłopa znajduje zabawnym
  • Odpowiedz
Może mi trochę brakuje kobiecej delikatności

@WielkiNos: no właśnie zupełnie nie, lecisz bardzo delikatną wersją przekazu politycznego pewnej partii. Szanuje skill, umiesz na tagowiczach grać jak kirk hammett na gibsonie les paul.

jesteś w takim samym stopniu kobietą jak twoja "koleżanka" @kleopatrixx. nie zdziwiłbym się gdybyście się znali osobiście
  • Odpowiedz
  • 1
@zbigniew_wodecki kiedys miałem tutaj swoją siostrzyczkę, nazywała sie Latch, teraz już żadnej nie kocham, z tych wymienionych to kylie najbardziej emanuje seksem. Wielki nosek to jakiś stary bajciarz, ale cenie i zawsze supportuje jego obyczajowe zarzutki. Mało już takich twórców tutaj.
  • Odpowiedz
@WielkiNos:
ba! oczywiście że wierze w kobiety o prawicowych poglądach. nawet w tej ankiecie jest prawdziwa kobieta z prawicowymi poglądami i zadatkami na konfiare ;) którą nota bene bardzo lubie

natomiast bardzo powątpiewam w kobiety na wykopie, które lecą 100% propagandą konfy, bez jednego najmniejszego odstępstwa o milimetr od lini partyjnej.
jest co prawda w konfie kilka paprotek typu bryłka ale ty nią nie jesteś bo - łap komplement - ona
  • Odpowiedz
@thorgoth czyli wpisów jadących po facetach i ubolewania nad drzewem w Parczewie nie widziałeś? Wpisów anty kościelnych? Co prawda w latarniku wyszła mi konfa, ale na nich nie głosowałam.

Lubię gejów. Miłość 2 facetów mnie wzrusza. Na filmie Brokeback Mountain płakałam jak Ennis przytulał koszulę Jacka - to chyba niezbyt konfiarskie (ʘʘ)
  • Odpowiedz