Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Tak samo jak ludzie co chodzą w klapkach albo w samych skarpetach.


@Zekarek: klapki to odpowiednie obuwie kulturystyczne a w sumie w samych skarpetach czasem wygodniej, mi pisali na wykopie bym zdejmował buty do wyciskania.
  • Odpowiedz
@S-Type Jest jeszcze jedna taka niunia co przychodzi na Matejki, staje przy lustrze z ciężarami i robi po 20 fotek gdzie każda kolejna różni się poprawionym włosem na głowie lub 1mm bardziej podciagnietymi do góry leginsami. Note to myself - uważać żeby mnie wykopek nie rozpoznał na siłce xD
  • Odpowiedz
wczoraj byłem w saunie i trafiła się laska, która położyła się nago naprzeciwko jakiegoś kolesia, zgięła nogi przy tym leżeniu i je rozszerzyła tak, że trudno było na tą czerwoną psioche nie spojrzeć.


Powiedzcie mi, że to nie było zrobione po to, żeby facet się gapił ¯\(ツ)/¯ one po prostu takie są, wszystko zależy od tego KTO się gapi.


@macan:

Faceci na siłowni to creepy i się na nas gapią!


Kobiety:
  • Odpowiedz
Powiedzcie mi, że to nie było zrobione po to, żeby facet się gapił ¯\(ツ)/¯ one po prostu takie są, wszystko zależy od tego KTO się gapi.


@macan: Żadne odkrycie. Kiedyś pracowałem z babką która przychodziła do nas na pogaduchy i się chwaliła że tylko ona może siadać prezesowi na biurku w krótkiej spódnicy xD To metoda pomyślnego załatwiania interesów, i tyle.
  • Odpowiedz
@macan: zboczona typiara bezkarnie pokazuje sie nago, gdyby to był facet to został by pobity a pały juz by jechał i mu poprawiły przez plery jeszcze
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz:
Cytuje:
"Klubowicz w trakcie treningu powinien być ubrany w odzież treningową oraz czyste obuwie sportowe zakrywające palce i pięty. Trening w obuwiu używanym na zewnątrz, na boso lub w sandałach, klapkach albo skarpetkach, w ubraniu roboczym albo w jeansach jest zabroniony".

Pewnie chodzi o bezpieczeństwo. Jak Ci hantel spadnie na nogę to nawet zwykły adidasek może dużo zamortyzować.
  • Odpowiedz
  • 1
@dosefurious Co jest złego przyjść i wyjść w tych samych ubraniach xd? Zdarza mi się tak czasami, bo siłownię 5 min autem od mieszkania. Wyjdę z siłki, za moment wsiadam w auto i tyle.
  • Odpowiedz