Wpis z mikrobloga

  • 9
@Klimbert: wszyscy powinni miec taki sam wiek, nie o tym jest mój obrazek

Mężczyźni zwalają najtrudniejesze lata życia dziecka na kobietę, ona traci zarobek, pozycję, podwyżki.
A potem jak go ta kobieta kopnie w dupę to tatuś chce wejść na gotowe i zacząć być rodzicem
  • Odpowiedz
@hermie-crab: najlepsze z tą opieką po rozwodzie jest to, że w większości przypadków mężczyźni o nią nie zabiegają xD Wydaje mi się, że o 50/50 opieki walczą głównie bezdzietne wykopki z tagu #blackpill
  • Odpowiedz
najlepsze z tą opieką po rozwodzie jest to, że w większości przypadków mężczyźni o nią nie zabiegają xD Wydaje mi się, że o 50/50 opieki walczą głównie bezdzietne wykopki z tagu


@Catit: this

A w bonusie: czemu chłopy dostają w ramach rozwodu #!$%@? ze smakiem? Ponieważ nie wynajmują adwokata, tylko sami coś tam dłubią.

A laik w starciu z adwokatem dostanie na sali sądowej #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 3
najlepsze z tą opieką po rozwodzie jest to, że w większości przypadków mężczyźni o nią nie zabiegają xD


niestety nie ma jakichś fajnych danych z GUS, ale tak, są prawnicy rodzinni którzy to mówią

I teraz wykopek jeden z drugim się piekli, że kobity sprawują samodzielną opiekę w 50% przypadków, a jaka jest alternatywa skoro ojciec nie wniósł o opiekę?
Wyyebać dziecko na ulicę? Sprzedać Niemcom?

@Catit:
  • Odpowiedz