Wpis z mikrobloga

Wszyscy dookoła mówią, że jak teraz mi się pewnie smutno mieszka samemu, że jak przychodzę to puste duże mieszkanie, gunwo prawda czuje się zajebi#scie jak nigdy, nikt mi nie hałasuje, żadnego krzywo odstawionego mleka, odzylem, związek z #p0lka na dłuższą metę to tragedia, hipergamiczne stworzenia które nie potrafią zaoferować nic więcej niż "ja i moja ci#a" w przeciu roku spotykalem się z 5 i każda taka sama jak klony xD
#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #tinder #badoo
  • 25
  • Odpowiedz
co kobieta powinna mieć więcej do zaoferowania ażebyś nie pisał, że posiada tylko ciqqqę ?


@royal_princess: w ciągu dnia czymś się zająć
ja czasem miałem wrażenie ze moja przyszla nie doszła cały dzien czeka na spotkanie i sie tylko nudzi xD
  • Odpowiedz
@PanNieznanypl: brawo Miras. Ja mam to szczęście że moja różowa z którą jestem już 13 lat należy do tej wąskiej grupy kobiet które mają pasje i cele w życiu. Nie zmienia to jednak faktu że to wciąż kobieta, z natury durna i na stałe podłączona do hormonalnego pasu szahida który może odpalić z byle powodu.
  • Odpowiedz
@PanNieznanypl: ten święty spokój i brak jakichkolwiek zobowiązań jest najlepszy :)) szkoda że przegrywy tego nie rozumieją bo w sumie to każdy powinien doświadczyć tego jak różowe ryją beret.
  • Odpowiedz
@PanNieznanypl: związek to przed wszystkim kompromis. Trzeba czasami ustąpić, bez tego nie ma szansy na dobry i zdrowy związek. Jak ktoś uważa, że będzie jak na filmie to niestety tak nie jest. Problem z zainteresowaniami jest obecnie skrzywdzony przez społecznościowki. Instagram, tiktok etc. To ryje głowę nie tylko dzieciom. Śmieć twierdzić że dzisiaj żadnych zainteresowań nie ma 90% społeczeństwa.
  • Odpowiedz