Wpis z mikrobloga

PiS ogłasza marsz na dziwną datę czwartek 16:00 -> w tym dniu pisowski SN ogłasza że wybory są nieważne, w tym czasie trwają też obrady Sejmu -> struktury PiS z całej Polski organizują szturm na Sejm próbując wyegzekwować nowe wybory

Dziwi mnie że prawie nikt o tym nie mówi, wszyscy mówią o proteście milionerów a przecież tu się ewidentnie prawdziwy pucz szykuje.

#bekazpisu #polityka #tvpis #bekazprawakow
sznioo - PiS ogłasza marsz na dziwną datę czwartek 16:00 -> w tym dniu pisowski SN og...

źródło: IMG_2238

Pobierz
  • 46
@sznioo: jeśli wybiorą przemoc to stare baby z pisu zostaną #!$%@? w pył przez młody elektorat rządu. Wydaje mi się, że każdy to wie i nie sądzę aby pisowcy chcieli takiego rozwiązania. Ich głównie interesuje kwiczenie.
@sznioo: https://konkret24.tvn24.pl/polityka/wybory-2023-do-sejmu-i-senatu-kiedy-stana-sie-wazne-st7395652

Najpóźniej do 13 stycznia 2024 roku Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego powinna podjąć uchwałę w sprawie ważności wyborów parlamentarnych. Do tego dnia powinny zostać rozstrzygnięte wszystkie ewentualne protesty wyborcze.

Sąd Najwyższy, podejmując uchwałę o nieważności wyborów lub nieważności wyboru posła, stwierdza wygaśnięcie mandatów w zakresie unieważnienia oraz postanawia o przeprowadzeniu wyborów ponownych lub o podjęciu niektórych czynności wyborczych, wskazując czynność, od której należy ponowić postępowanie wyborcze.
pisowski SN ogłasza że wybory są nieważne


@sznioo: mnie to zastanawia skąd tylu ludzi jest przekonanych, że wybory zostaną unieważnione. Komu mieliby zrobić na złość? Przecież to nie PO organizowało te wybory, a stwierdzenie nieważności to w pierwszej kolejności powiedzenie organizatorom: "ej, #!$%@?ście".
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.