Wpis z mikrobloga

Nie ma czegoś takiego jak praca nad sobą


@kamil150794: no i tutaj nasze drogi sie rozmijają kolego. to samo jest w tekstach u poprzednikow. i kompletny brak logiki...

dam przyklad typa ktory ma pretensje, ze ludzie oceniaja po wygladzie po czym idzie na silke i buduje sobie rzezbe i cialo adonisa i dlatego, ze dalej nie odnosi sukcesow na froncie damsomeskim mowi, ze waznienszy jest wyglad niz charakter po czym oznajmia,
  • Odpowiedz
Typie… ludzie wokół z reguły mają dobre serca i są przyjaźnie nastawieni. Jasne, że trafia się patologia i idioci ale jeśli masz problemy z dogadywaniem się z ludźmi przez cale przedszkole, cala podstawówkę, całe gimnazjum i liceum oraz na studiach. Jesli ciągle czujesz się gnębiony i że społeczeństwo jest źle nastawione do ciebie to powinieneś połączyć kropki, że to raczej z tobą jest coś nie tak a nie z resztą.


@Notes:
  • Odpowiedz
@kaminarii mam tak bardzo #!$%@? na to czy mnie czarnolistujesz czy nie. Zachowanie jak u przedszkolaka o tyle.

Czyli próbujesz mi wmówić, że przez 13 lat na swojej drodze spotykałeś tylko złe osoby i wszyscy gnębili cię kompletnie bez powodu.
Nie łączysz tych kropek czy nie chcesz ich połączyć. Oczywiście wspomniałaś już, że jesteś niewinny i świat ci dokucza tylko dlatego że istniejesz xD tak tak.. bo ja to kupię. Sam ton
  • Odpowiedz
też jestem wykopkiem i przecież to wcale nie jest wyzwisko. Chyba że ty jesteś tak wrażliwy, że samo spojrzenie w twoją stronę cię już krzywdzi.


@Notes: Jeżeli to nie jest przezwisko, to przepraszam. Dla mnie wykopek brzmi lekceważąco. Coś jak chłopczyk w stosunku do dorosłego człowieka.

Bo może mieszkam w jakiejś specyficznej miejscowości ale jak na moje oko to większość ludzi wokół mnie w pracy, w centrach handlowych, na dworcu i
  • Odpowiedz
Typie… ludzie wokół z reguły mają dobre serca i są przyjaźnie nastawieni. Jasne, że trafia się patologia i idioci ale jeśli masz problemy z dogadywaniem się z ludźmi przez cale przedszkole, cala podstawówkę, całe gimnazjum i liceum oraz na studiach. Jesli ciągle czujesz się gnębiony i że społeczeństwo jest źle nastawione do ciebie to powinieneś połączyć kropki, że to raczej z tobą jest coś nie tak a nie z resztą.


@Notes:
  • Odpowiedz