Wpis z mikrobloga

@Wink: Niezłe teksty masz czterolatku. Dyskusją mógłbym cie zabić tak jak kryspina... trzykrotnie... ale po co mam marnować czas, skoro do degeneratów waszego pokroju nic nie dociera i możecie zostać zabici w dyskusji, a i tak kilka dni później powielać TEN SAM DEBILIZM

z kim ja #!$%@? pisze xDDD

@Wink: no właśnie z kim JA #!$%@? PISZE
Na obrazku podkreśliłem jak dla debila wyróżniającym sie czerwonym kolorem zdania które są kolejno:
1. odpowiedź na twoja wypowiedź zanim ją umieściłeś, a umieściłeś ją pomimo tego, ŻE MOGŁEŚ SOBIE NA NIĄ ODPOWIEDŻ PRZY UŻYCIU PODKREŚLONEGO NA CZERWONO FRAGMENTU MOJEGO KOMENTARZA
2. twoją wypowiedź

Widzę serio nic konkretnego nie wysrasz poza wrzuceniem wszystkich do jakiegoś wielkiego worka
Czy teraz, po tym jak dowiodłem twoich ubytków intelektualnych rozumiesz czemu nie mam zamiaru marnować czasu na dyskusje i argumentowanie swojej opinii? :)


@siadatajta: Dowiodłeś jedynie że nie potrafisz argumentować, łatwo przychodzą ci wyzwiska czy umniejszanie drugiej strony.

Zawsze możesz zaprzeczyć, że nie chodzi o to że dziennikarka ma poglądy z którymi ci nie po drodze, a jednak widzisz jakieś uchybienia w tym jak swoj zawód wykonuje czy braki w kompetencjach.
@Wink: Dowiodłem twoich deficytów intelektualnych, zostałeś bez wątpienia zabity. Takiemu człowiekowi, dla przypomnienia - żywy, ewenement medyczny - człowiek bez mózgu, a oddychający i piszący komentarze na wykopie który nie będzie mnie pouczać, nie będzie osobą której będę cokolwiek udowadniać.
siadatajta - @Wink: Dowiodłem twoich deficytów intelektualnych, zostałeś bez wątpieni...

źródło: image

Pobierz