Wpis z mikrobloga

  • 1
@Janusz-Goldstein: to pewnie troll, który nawet nie wie, że geje dzielą się na aktywnych i pasywnych. I w ogromnej większości gejowych związków nie wymieniają się rolami.
  • Odpowiedz
@pwone: dokładnie tak, uważam się za hetero, bo mnie nie kręcą mężczyźni.
Nie wiem czy wiesz ale sa osoby hetero, które używają zabawek do zabaw analnych z kobietami.
To nie jest gejowskie. Jak ją poznałem to nie wiedziałem, że jest trans. Potem jakoś to już tak wyszło samo z siebie, bo było nam bardzo dobrze razem i nigdy się z nikim tak dobrze nie dogadywałem.
Nie ma też okresu, więc odpadają
  • Odpowiedz
@Duszqable: przecież nawet lewicowcy nie są tacy odklejeni, op wrzuca Myślozbira, który jest ulubionym "kolegą gejem, co nie popiera tego całego elgiebete" Tygodnika Solidarność i reszty pisowców, a myśli, że pokazuje światu epicką odklejkę lewicy. Aczkolwiek przyznam, że prychłam.

Co do tego, co napisałeś - dużo takiego materiału pochodzi zza oceanu, gdzie chociażby po redditach w stylu "transtimelines" czy "transadorable" widać dwie rzeczy - jedna, to brak samoświadomości, a druga, to
  • Odpowiedz
@Bezkregowiec: masz rację, mówiłem o lewicy ogólnie, też to zauważam, że największe #!$%@? to głównie akcje z zachodu. U nas takie rzeczy się raczej nie zdarzają choć mam wrażenie, że nasza lewica powoli zmierza wlasnie w te stronę.
  • Odpowiedz