Wpis z mikrobloga

@mam_spanko: konfederacja i jej eksperty, już wyniki znali przed wyborami, już wiedzieli co dobre a co złe, ledwo weslzi do sejmu,..... bosak niech zmieni klub
  • Odpowiedz
@mam_spanko: mam podejrzenia, że Konfederacja rozpadnie się jeszcze w tym roku, Braun pójdzie do KorWINa, Mentzen z Wiplerem będą skrzydłem wolnościowo-przedsiębiorczym w swoim kole, a Bosak z narodowcami pójdą do PiSu. Może szykuje sobie grunt. Druga opcja to koalicja, mniej lub bardziej formalna w wyborach samorządowych.
  • Odpowiedz
@mam_spanko: Dołączy do PiS i to tylko kwestia czasu. Zrozumiał, że z zapleczem konfederacji każda jego kadencja w sejmie może być ostatnią. Tam jest za dużo odklejeńców, a bosakowi pieniążki posmakowały, w końcu ile można być utrzymankiem żony. Memcen będzie chwilę bezpartyjny, jednakże potem nie wykluczam jakiegoś crossu z KO.
  • Odpowiedz
czemu łżesz jak pies, bolszewickie nasienie ty? Nikogo nie zaatakował! NIKOGO! To jego opluto i kopnięto! Przestań łżeć, to nie TVP gdzie będziesz sobie uprawiał swoją kłamliwą łżepropangadę we wspomnianym NKWD-wskim stylu!


@datester: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD hamuj sie zwierzaku
  • Odpowiedz
@mam_spanko: jeżeli poza rozliczaniem PiSu są jeszcze jakieś pozytywy tych niezbyt ładnych medialnie akcji, to jest to jasne wskazanie po jakiej stronie stoją Konfederaci. Jeszcze do tego pisze to Bosak, czyli ostatni z tego grona, którego osobiście jakoś szanowałem.
  • Odpowiedz
@mam_spanko: Widać nie masz wyobraźni jak myślisz że za granicą dobre postrzegają takie akcje. Nie, takie rzeczy niepokoją, bo za granicą myślą sobie "W Polsce jest niestabilnie". Jednak czego ja się mogę spodziewać po wykopkach średnio level 18 lat....¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Własny elektorat Konfy ciśnie po Bosaku i Metzenie, a ci dalej idą w pro pisowską narrację...


@N331: do tej pory w Konfederacji panowała narracja, że PO i PiS to układ zamknięty oparty o zasadę wy nie ruszacie naszych my nie ruszamy waszych, okrągłostołowy sojusz, teatr dla gojów, przed kamerami się kłócą, a w kuluarach razem wódkę piją, PiS PO jedno zło, gdzie rączka rączkę myje, a Konfederacja jedyna ideowa jest prawdziwą
  • Odpowiedz