Wpis z mikrobloga

@Deska_o0 jeżeli do Ciebie nie docierają konkrety to co mam zrobić? Nieważne co bym napisał to i tak nie uznasz tego za konkret, bo masz fanatyczne plemienne myślenie i twój świat opiera się skoro ktoś to zrobił to my też możemy przyznając fanatykom PISu rację, że PiS prawa nie łamał nie łamał porządku prawnego itp. Nie, nie próbowałem Ci przypisać autorstwa tylko odwracanie kota ogonem, bo to co napisałem nijak nie miało
jeżeli do Ciebie nie docierają konkrety to co mam zrobić?


@PoteznyMajkel: w końcu jakieś zdradzić? xD

masz fanatyczne plemienne myślenie i twój świat opiera się skoro ktoś to zrobił to my też możemy


@PoteznyMajkel: znowu próbujesz przypisać mi autorstwo własnych urojeń

Nie, nie próbowałem Ci przypisać autorstwa tylko odwracanie kota ogonem


@PoteznyMajkel: oczywiście że próbowałeś a teraz na dodatek znowu to robisz i bezczelnie lżesz na ten temat

bo
PIS łamał prawo (słusznie zresztą)


@opinel: jak to mowili fajnoplacy? Ze no moze i peło zrobilo cos poza prawem, ale nie bylo innego wyjscia, trzeba bylo, zeby byly usmiechy xD Wam nie przeszakdza lamanie prawa, tylko ze nie wasze gwiazdki tvnu to robia xD
@Deska_o0 oczywiście wielce oświecony. Wiesz na czym polega fanatyzm, cokolwiek nie powiesz, jakikolwiek argument nie zastosujesz ta osoba będzie i tak się upierała, by chronić coś nie do ochronienia. Będzie wypierała się ze wszystkie tylko, by wymusić na kimś jego tok myślenia. Zostawiam Cię, bo rozmowa jakakolwiek nie ma najmniejszego sensu tu potrzebny jest psycholog, a nim nie jestem.
@PoteznyMajkel: dotarło do ciebie że jesteś pisowskim fanatykiem i wciąż nie potrafic wskazać kto ani jak złamał prawo? Nie spodziewałem się, może jeszcze będą z ciebie ludzie, zdradzę że ostatni raz na PO głosowałem w 2015 ale nie wiem czy nie będziesz miał jakiegoś spięcia obydwu szarych komórek
@Deska_o0 tak strasznie PISowskim fanatykiem, że nigdy nie głosowałem na PiS, jedynie w 2015 w drugiej turze na Andrzeja Dudę, bo miał być odmienny od Komorowskiego, a w końcu okazał się Komorowskim bis. Tak strasznie PISowskim fanatykiem, że w tych wyborach głosowałem na Trzecią Droge i potrafię krytycznie spojrzeć na koalicję rządu... Oczywiście wszystko to piszesz jest prawda objawioną.
jedynie w 2015 w drugiej turze na Andrzeja Dudę, bo miał być odmienny od Komorowskiego, a w końcu okazał się Komorowskim bis.


@PoteznyMajkel: przesadziłeś, nie można być aż tak głupim, muszą ci za to płacić, andrzej jest najgorszym prezydentem w historii tego kraju, chyba tylko z bierutem można go porównać, też przedkładał swoich mocodawców ponad wszytko jak ta ulaskawiajaca kolegów i pedofila karykatura

potrafię krytycznie spojrzeć na koalicję rządu


@PoteznyMajkel: