Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Otek0 za rządów teraźniejszych czy PISu? I trochę kultury, by się przydało jak chcesz obrażać zacznij od swojej rodziny później zwyzywaj innych to zobaczysz, że kultura w dyskusji to rzecz święta.
@PoteznyMajkel: nie z takimi petami jak ty co usprawiedliwiają łamanie prawa poprzedniego rządu i krytykują rozliczanie ich z tego. Wy już szanse na dyskusję mieliście. Teraz do budy
@Otek0 rozlicza się w ramach prawa, gdzie usprawiedliwiłem łamanie prawa przez PiS? Mówiąc, że osoby które teraz usprawiedliwiają łamanie prawa słusznie były oburzone o łamanie prawa przez PiS? Weź się nie kompromituj.
@Otek0 jeśli obrażanie nazywasz proszeniem... Ja zapytałem, bo nie sprecyzowałeś czy chodzi Ci o łamanie prawa przez PiS czy koalicji teraz rządzącej, bo już miała epizody łamania prawa, a napisałeś, że "ani słowa o tym co było bezprawnie zrobione". Więc nie wiem o które rządy Ci chodziło, bo napisałem, że oba rządy łamały prawo. Patrząc na twoje zamiłowanie i do obrażania PISu i tych co nie zgadzają się na łamanie prawa przez
@Deska_o0 napisałem powyżej nie traktuj całego wpisu jako odpowiedź do Ciebie, bo napisałem go do kogoś innego tylko, że podczas pisania napisałeś podobny komentarz to dałem odwołanie, żeby nie pisać drugi raz
Więc tak przejęcie TVP przez uchwałę. Jest to oczywiste złamanie prawa


@PoteznyMajkel: jakie prawo zostało złamane, przecież pytam o konkrety, odsylasz mnie do komentarza w którym wciąż tego nie zdradziłeś
konkret to hierarchia prawa


@PoteznyMajkel: konkret to wskazanie kto złamał jakie prawo, wciąż czekam i dostaje tylko kolejne fikołki

Idąc dalej tą logika to PIS też nie łamał prawa do czego sam się przeznajesz mam nadzieję.


@PoteznyMajkel: to przecież wspomniany żałosny fikołek a nie żadna logika, obajtek będzie odpowiadał zaartykuł 585 k.s.h., a które prawo złamali bandyci wąsik i Kamiński możesz sam sprawdzić w wyroku, brednie konfedepisu mnie nie interesują,
@Deska_o0 konkret art. 27 Ustawy o radiofonii i telewizji. Popatrz na hierarchię prawa. Nie żałosny fikołek robisz Ty właśnie. Bo jak wcześniej pisałem Kamiński i Wąsik to inna sprawa odsyłam do poprzednich komentarzy, chyba że było to odwrócenie kota ogonem. Logika idąca za tym (zresztą twoje rozumowanie), że PiS nie łamał prawa odnosiło się do hierarchii prawa. Skoro koalicja rządowa nie łamała prawa, to PIS też w analogicznych przypadkach nie łamał prawa
PoteznyMajkel - @Deska_o0 konkret art. 27 Ustawy o radiofonii i telewizji. Popatrz na...

źródło: temp_file3113822236818117954

Pobierz
art. 27 Ustawy o radiofonii i telewizji.


@PoteznyMajkel: odnoszący się do wydmuszki bez żadnych praw RMN, musisz się bardziej postarać

Bo jak wcześniej pisałem Kamiński i Wąsik to inna sprawa odsyłam do poprzednich komentarzy, chyba że było to odwrócenie kota ogonem.


@PoteznyMajkel: próbowałeś mi przypisać aktorstwo bzdury która wymyśliłeś, mianowicie że pisowcy nie łamali prawa, podałem konkretny przykład

Ja uważam, że PiS łamał konstytucję i psuł prawo tak samo, jak