Wpis z mikrobloga

Nie będzie Murana, Pudziana, Adamka na FAME 20... No to trochę ten jubileusz wygląda słabo xD.
Raczej nie będzie petardy na tej gali... trzeba liczyć na Natana i Ferrariego, może Kasjo coś poddymi bo on dobrze się czuje w słowie...
10ka rozwaliła system samą rozpiską... 20 raczej nie... SKORO TROMBA, WARDĘGA i jakieś inne pety mają walczyć jak TUSZOL xD
#famemma
  • 10
10ka rozwaliła system samą rozpiską


@borix: ta gala nie do pobicia chyba, ale żeby na 20-stce takich głąbów dawać jak tromba, kosecki i tuszol to śmiech na sali. oni sie od Clout nie nauczyli, że na piłkarzyków 100x bardziej znanych niż kosecki każdy i tak ma #!$%@?? Jak nie będzie Pudziana, Murana i Natana to żenada.
A turniej 8 zawodników to o wiele bardziej wolę takich daunów jak na Prime bo
@Beszczebelny: no dokładnie. Beznadziejnie do tego podeszli. Przydałoby się jedno giga nazwisko typu - Adamek lub Pudzian.
Jeden starszy zadymiarz: Muran lub Najman...

a oni dają Trombę czy Tuszola xDD..

Kosecki to chociaż może poddymić jak go dadzą na panel z Natanem xD
@borix: Pewne jest to że żeby to ratować muszą dać Kasjo na main event i liczyć, że sam pociągnie konferencje. Tylko kogo na rywala dla niego? Myślę, że rewanż z Parke lub Wrzoskiem może być dobrym pomysłem, a też słyszałem o potencjalnej walce z Boxdelem w K1. Najlepsze jest to, że w przypadku porażki Kasjo z Soroko sypie się również karta fame na tę 20 galę