Wpis z mikrobloga

@lord-nihilus: Oczywiście te "poczciwe", nieatrakcyjne typy jakoś dziwnym trafem zarywają do luf i potem jest wielkie zdziwienie, że jednak nie są postrzegani jako potencjalni partnerzy. Problem nie leży w kobietach, problem leży w mężczyznach, którzy nie potrafią obiektywnie ocenić swojej atrakcyjności i którzy nie potrafią mierzyć sił na zamiary. Dlaczego brzydal nie zainteresuje się mniej atrakcyjną dziewczyną? Bo myśli, że zasługuje na laskę, chociaż sam jest brzydki. Klasyka gatunku :))) I
  • Odpowiedz
@PanYpNr1NaWykopie: Skoro ma dużo atencji, to znakiem tego nie jest nieatrakcyjna i nic dziwnego, że przebiera w najlepszych egzemplarzach. BO REALNIE MOŻE. Jeśli wy piszecie do laski, do której pisze setki innych kawalerów to czego oczekujecie? Wiadomo, że skoro jest konkurencja, to trzeba się czymś wykazać i przekonać do siebie drugą osobę. Wy nie macie aparycji, więc musicie nadrabiać czymś innym, musicie się jakoś pozytywnie wyróżnić na tle innych, żeby kobieta
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: u kobiet jest identycznie. Wielokrotnie podbijają do mnie w ciągu roku panny, które są mocno średnie. Jednak ja mając dostęp do wielu rakiet od 8/10 wzwyż, nie widzę sensu spotykać się z takimi 6/10. Kiedyś zostałem nazwany gejem przez taką 6/10 bo nie chciałem od niej numeru, który próbowała mi wcisnąć. Poczciwe dziewczyny, które celują za wysoko, klasyka gatunku.

Warto jednak wspomnieć, że u mężczyzn atrakcyjność nie jest taka jednowymiarowa
  • Odpowiedz
@Reiden To oczywiste, że każdy wybiera najlepszą opcję, na jaką go stać. Dotyczy to zarówno kobiet jak i mężczyzn. Oczywiście, można próbować zarywać do "najwyższej ligi" będąc średnim czy przeciętnym, ale nie oszukujmy się, szanse na powodzenie są wówczas niewielkie. Skoro taka osoba permanentnie jest odrzucana przez haków czy lufy, no to powinna sobie w końcu uzmysłowić, że oczekuje zbyt wiele i obniżyć wymagania, jeśli chce wejść w relacje. To odróżnia właśnie
  • Odpowiedz
  • 2
A dla przeciętnego faceta, żyjącego i funkcjonującego swobodnie w społeczeństwie, ta kobieta ze zdjęcia jak najbardziej może być atrakcyjna.


@WyzwolonaPodrozniczka: i właśnie tacy przeciętni poczciwi do niej podbijają ( ͡º ͜ʖ͡º) dla czadów jest aseksualna (jak to różowe lubią określać nieatrakcyjnych), dlatego to właśnie ona nie zna swojego miejsca w szeregu, ale to chleb powszedni u p0lki
  • Odpowiedz
Skoro taka osoba permanentnie jest odrzucana przez haków czy lufy, no to powinna sobie w końcu uzmysłowić, że oczekuje zbyt wiele i obniżyć wymagania, jeśli chce wejść w relacje


@WyzwolonaPodrozniczka: zgadzam się, albo obniżyć wymagania, albo zrobić coś, żeby dobić na wyższy lvl jeśli to możliwe. Jednak większość ludzi się z tym i tak nie pogodzi i zastosuje wyparcie. Pracować im się nad sobą nie chce, ale obniżyć wymagań na swój
  • Odpowiedz
@lord-nihilus:

@WyzwolonaPodrozniczka: i właśnie tacy przeciętni poczciwi do niej podbijają ( ͡º ͜ʖ͡º) dla czadów jest aseksualna (jak to różowe lubią określać nieatrakcyjnych), dlatego to właśnie ona nie zna swojego miejsca w szeregu, ale to chleb powszedni u p0lki

Niekoniecznie. Myślisz, że do największych piękności nie podbijają mariuszki z zawyżonym ego? Nie musi to być równoznaczne z tym, że nie ma brania u chadów. Taka
  • Odpowiedz
  • 2
Niekoniecznie. Myślisz, że do największych piękności nie podbijają mariuszki z zawyżonym ego? Nie musi to być równoznaczne z tym, że nie ma brania u chadów. Taka piękna dziewczyna wcale nie ma sielanki. Bo mimo, że może przebierać w facetach, to musi się też użerać z niechcianymi adoratorami znacznie poniżej swojego poziomu a to naprawdę nic przyjemnego, uwierz.


@WyzwolonaPodrozniczka: bełkot p0lki, cały thread z ktorego pochodzi screen dotyczył żalu że nie podbijaja
  • Odpowiedz