Wpis z mikrobloga

Na poniższym zdjęciu, kryminalista Mariusz Kamiński pokazuje gest żonie i synowi tragicznie zmarłego, zaszczutego przez PIS, Andrzeja Leppera.
Panie Bodnar, nie daj się pan wciągnąć w gierki Andrzeja Dudy, znanego z tego że praworządność i konstytucję, oraz los OFIAR reżimu PIS ma w dudzie. Nie dawaj pan żadnej pozytywnej rekomendacji dla tego ułaskawiania.

- oskarżeni nie wyrazili żadnej skruchy
- nie naprawili szkód wobec ludzi których skrzywdzili swoimi działaniami
- stosowali esbeckie metody w 2007 i później znowu po 2015, czyli nie wyciągnęli żadnych wniosków ze swoich wcześniejszych działań
- proszę pamiętać jak będą się czuli żona i syn zmarłego pana Leppera, jeśli wyda pan pozytywną rekomendację ułaskawiającą dla tych ZDEMORALIZOWANYCH PRZESTĘPCÓW

#bekazpisu #tvpis #sejm #polityka
LysiejacyKonkubentTwojejMatki - Na poniższym zdjęciu, kryminalista Mariusz Kamiński p...

źródło: z30537127AMP,Mariusz-Kaminski

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Nicolaus_Steno1: Po pierwsze nie jestem żadnym neuropkiem, myślę samodzielnie, więc daruj sobie tego typu infantylne przytyki. Po drugie, pan Andrzej Lepper został zaszczuty przez Kamińskiego i Wąsika, nie ważne czy się go popierało czy nie, należy mu się szacunek. Tak samo szacunek należy się jego rodzinie, być może dla ciebie to niepojęte że można wyjść poza jakieś schematy i po prostu być przyzwoitym człowiekiem.
  • Odpowiedz
@Nicolaus_Steno1: No ok, ale czego oczekujesz, ze nie powinienem szanować ofiary bo na przykład go nie popierałem? Generalnie ja tam do Leppera jakiejś niechęci nie czułem, w 2007 raczej nie interesowałem się aż tak bardzo polityką. Pamiętam że bardziej Giertycha nie lubiłem, a teraz bardzo się cieszę że wszedł do sejmu. No i co w związku z tym?
  • Odpowiedz