Wpis z mikrobloga

Byłam wczoraj pierwszy raz w tym roku u psychoterapeuty i rozmawialiśmy o planach na ten rok, celach i ogólnie o tym czego od życia chcę.
To dostałam w odpowiedzi, że super, że mam bardzo mocno sprecyzowane plany, które już wdrążam w życie i ogólnie widać, że bardzo racjonalnie podchodzę do swojej przyszłości. Jakoś tak mnie podniosło to na duchu, że totalnie obca osoba jest w stanie ocenić, że jestem ogarnięta i widać, że wiem czego chcę od życia.
Co prawda nie widziała mnie ona jak miałam głęboką depresję parę lat temu i to nie ona mnie wyciągała z szamba. Ale tak pozytywnie mnie to nastroiło Idzie wszystko w dobrą stronę ()
Zrobiliśmy też plan terapii na ten rok i mam nadzieję, że w grudniu będę mogła iść na ostatnią sesję i temat wieloletniej depresji całkowicie zamknąć.

#gownowpis
  • 8
  • Odpowiedz
To dostałam w odpowiedzi, że super, że mam bardzo mocno sprecyzowane plany, które już wdrążam w życie i ogólnie widać, że bardzo racjonalnie podchodzę do swojej przyszłości.


@konsumatum: Powiedziała to za darmo?

dopiero o tym pisalem ale moim postanowiem noworoczym jest jedzenie wiekszej ilosci owocuw i warzyw. a ty jakie masz plany?


@noipmezc
Mr3nKi - >To dostałam w odpowiedzi, że super, że mam bardzo mocno sprecyzowane plany,...

źródło: maxresdefault_2

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@Mr_3nKi_: jeżeli chodzi Ci o to, że powiedział to tylko dla pieniędzy to nie ma to sensu. dla terapeutów im gorszy stan psychiczny pacjentów tym więcej wizyt, tym więcej hajsu. więc zamiast mówić, że wszystko wygląda u mnie git i kończymy sesyjki w tym roku i możemy skrócić ilość wizyt w miesiącu by powiedział, że o pani, tu jeszcze sporo roboty, widzimy się za tydzień.
  • Odpowiedz
@konsumatum: no a z drugiej strony to co niby miał ten terapeuta odpowiedzieć?
przecież już w chwili mówienia mogłaś się spodziewać reakcji
tylko nie mów że za to płacisz
  • Odpowiedz
  • 1
@Maye: jak to co? xd pytał czy mam jakieś plany na ten rok, ja mu opowiedziałam je. równie dobrze mógł powiedzieć, że mnie #!$%@?ło, moje cele są nierealne i weź się babo ogarnij.
tu nie chodzi przecież o to, co mógł powiedzieć xD
chodzi o to, że mam plany, cele, motywację na ten rok, co u osób z depresją jest rzadkością.
i chociaż jestem już zdrowa, to dla mnie takie sytuacje
  • Odpowiedz