Wpis z mikrobloga

@Jan998: pisałem o tym nie raz, że obecny Izrael to głównie żydzi z byłego związku radzieckiego (za co dostawałem minusy). Polska ma duży wkład w tym (operacja most i powstanie jednostki GROM)
  • Odpowiedz
  • 6
@otualw z wdzięczności za ten wkład jeszcze przez Bagsika wyciągnęli nam wtedy kasę oscylatorem bo sami tego oczywiście finansować nie chcieli. Bagsik diedzi teraz w Izraelu a na wszystkie pytania odpowiada, że polski antysemityzm
  • Odpowiedz
@GoldaMeir: Wpadłeś tutaj uprawiać swoją koślawą propagandę nawet odrobinę nie starając się zachować obiektywizmu. To tak jak rozmowa z fanatycznymi kibicami. @owsikalfred Jasne, że budowali. Same początki nowożytnego Izraela to polski pot krew i łzy. Lata powojenne to napływ żydów europejskich w głównej mierze. Koniec lat 80tych i 90te to tak jak pisałem wcześniej „ruskie”. Łap spoko wykres pokazujący to:
otualw - @GoldaMeir: Wpadłeś tutaj uprawiać swoją koślawą propagandę nawet odrobinę n...

źródło: IMG_4617

Pobierz
  • Odpowiedz
@otualw: ale czaisz ze ci ktorzy mogli wyjechac gdy nastapilo ocieplenie stosunkow ZSRR - USA w latach 70 to wlasnie ci ktorzy nie chcieli zostac w tym syfie? Poza tym aliyah z lat 90 to nie tylko rosja tylko Żydzi z panstw takich jak Armenia, Azerbaijan, Ukraina itd itp..

Poza tym napisales nieprawde bo "glownie" oznacza wiekszosc a Zydzi z panstw bylego ZSRR to ok 10-12%. Nie masz serio pojecia o
  • Odpowiedz
@otualw: piszesz o tym ze glownie z ZSRR a teraz wyjezdzasz z Ethiopia xD oczywiscie ze byla Ethiopia. Gdyby nie czystki Żydów w Afryce i Azji to nie byloby tylu Aliyii
  • Odpowiedz
@GoldaMeir: Tak piszę, że lata 80-90 to głównie migracja zsrr co nawet wykres potwierdza. Przecież nie napisałem, że tylko byłe Zsrr, a Etiopie podałem jako ciekawostkę
  • Odpowiedz
nam wtedy kasę oscylatorem bo sami tego oczywiście finansować nie chcieli


@jast: Jakiś dowód? Bo raz że oscylator jest dziś czymś legalnym, dwa - że banki jebitnie się obłowiły na odsetkach z operacji Art-B, trzy - że pół świata nagle zachciało tu inwestować jak zobaczyli ten 'polski czebol', a no i najważniejsze - cztery, nikt za to nie został skazany a sprawy celowo prowadzono do przedawnienia. Gąsiorowski w końcu po latach
  • Odpowiedz