Wpis z mikrobloga

Jeszcze niedawno pisałem, że trafiłem do jakiegoś #!$%@?łka totalnego, ofc cały czas szukam innej pracy, ale zaczynam w to gówno wsiąkać powoli. mam już swoje pierwsze kontakty, powoli ogarniam stawki na swoich trasach. Przeraża mnie to trochę, że wsiąkam w taki syf. Aczkolwiek przeraża mnie to, że ludzie potrafią lata w czymś takim pracować, mi by siadła psycha. Jakby nie to, że kasa OK I nie mogę sobie pozwolić na brak płynności finansowej to bym tym w chuuuj #!$%@?ął z dnia na dzień, bez kitu. Te giełdy to jakis rak, mówię o spedycjach jak i przewoźnikach. Niektórzy nie potrafią skleić poprawnie zdania. Inni #!$%@? odpisać. Ktoś wyzywa xD no #!$%@? zoo. Każdy wali ściemy na każdym kroku (w tym ja, święty nie jestem)

Tak szczerze. Pracujecie w tym bo nie macie wyboru, przyzwyczajenie czy to lubicie? Skończyłem logistykę, pracuje w zawodzie "od zawsze" i dla mnie osobiście teraz ta spedycja to dosłownie upadek zawodowy, liczę że uda mi się wygrzebać z tego gówna.

#bekaztransa #spedycja #logistyka
  • 14
  • Odpowiedz
Marudzisz i marudzisz, faktycznie jak taki płatek śniegu ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Daj sobie czas, złapiesz flow i po pierwszej wypłacie 10k netto zmienisz zdanie.
Z kłamstwem spotkasz się w każdej branży w której możesz zarobić sensowne pieniądze, najważniejszy jest efekty końcowy :D.
  • Odpowiedz
@zielony_goblin wszystkie przemyślenia o branży masz dobre. Uciekaj póki tym nie przesiąkłeś. Po paru latach będziesz nienawidził ludzi i myślał że każdy chce Cię zrobić w #!$%@?- a jedynym sposobem żebyś ty zarobił będziesz myślał że ty musisz kogoś zrobić w #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 0
@xspeditor ja tutaj trafiłem przypadkiem bo tak to siedziałem w transporcie, ale właśnie ta 2 strona czyli firmy zlecające, import/export albo customer service, w tych 2 gałęziach mam dosw i czuję się dobrze. A robię w spedycji bo się przeprowadziłem i musiałem na szybko coś wziąć.
@dizzydom miesiąc, ale j/w trafiłem tu z przypadku. Nie wiem ile zarabiam bo wszystko idzie do jednego worka. Wiem jedno. Sama branża i firma to jeden
  • Odpowiedz