Wpis z mikrobloga

Mirki, co myślicie o przetestowaniu feromonów do przyciągania świń zwany zapachem knura, zawiera feromony takie jak androsteron i androstenol, które według badań mają największe prawdopodobieństwo bycia tak zwanymi "feromonami społecznymi". Myślicie, że jak się spsikam zamiast dezodorantu i pójdę do jakiegoś klubu, to coś uwędzę? Ten sam skład co popularne feromony ale większe stężenie. Proszę tylko o poważne odpowiedzi

#perfumy #feromony #podrywajzwykopem #przegryw
xazas - Mirki, co myślicie o przetestowaniu feromonów do przyciągania świń zwany zapa...

źródło: SPRAY-BOARMATE-ZAPACH-KNURA-80ml-oryginalny

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • 20
@xazas: Nie przekonasz się dopóki nie spróbujesz. Połowa dzisiejszych 20-latków została poczęta w kibelkach na wiejskich dyskotekach. A dlaczego wiejskie chłopaki miały takie branie? Bo wtedy przed pójściem do remizy każdy musiał oporządzić trzodę chlewną. Na prysznic juz nie było czasu, ani nawet prysznica nie było - stąd takie branie mieli.
  • Odpowiedz
@xazas: ja mam taki patent że wale kapucyna w łóżku apartamencie I popszcxam trochę spermt na kołdrę.. wtedy w sypialni unosi się taki bardzo delikatny zapach penisa. Nie wiem czy działa ale ja tak robię i rucham wiec może coś w tym jest
  • Odpowiedz