Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

gdzies na YT widzialem polska recenzje, te penisowe to ser/cebulka czy cos takiego, a pochwowe to krewetkowe/cos podobnego


@StronaGlowna: Za jedną paczkę trzeba zapłacić 14 Euro czyli około 60 PLN.

Czyli to po prostu dobry marketing/scam?
Ciekawe jak wyciągali te smaki.


@aptitude: pewnie tak jak innych chipsów- #!$%@?ą losowo przyprawami, a potem pytają testerów w ankietach co im to najbardziej przypomina w smaku i dają to na opakowanie chipsów. Pewnie jakiś śmieszek powiedział że smakują jak #!$%@? albo #!$%@? i ktoś z PR stwierdził że to się świetnie sprzeda.

bo by nie przeszlo kontroli (bakterie etc.)


@StronaGlowna: W teorii są granice gdzie nawet mięso może kilka patogenów zawierać. Więc jak kupujesz mięso z sklepu wiec, że nie jest takie bez karne.
@aptitude: @Plp_ Kilkukrotnie słyszałem, że to jest chwyt marketingowy a chipsy smakują jak wszystkie inne. Ogólnie to mam wrażenie, że coraz częściej producenci żywności robią takie rzeczy pod influencerów i tak też jest w tym przypadku a przynajmniej ja nie znam nikogo kto by to kupił.
ilkukrotnie słyszałem, że to jest chwyt marketingowy a chipsy smakują jak wszystkie inne. Ogólnie to mam wrażenie, że coraz częściej producenci żywności robią takie rzeczy pod influencerów i tak też jest w tym przypadku a przynajmniej ja nie znam nikogo kto by to kupił.


@Cztero0404: Po prostu dobry marketing to podstawa, jak widzą, że influencerzy będą to kupować i reklamować, to nawet sam byś to stworzył abyś tylko kasę zarobił. Więc