Wpis z mikrobloga

Ja pi*@#$@*@# moja różowa wysmlila sobie pralnie ok robimy pralnie skracamy jeden pokój prowadzimy prąd rury z wodą pod pralke itp. jest gładź już zrobiona i moja genialna rozowa wymyśliła sobie że automat ma być w powietrzu tzn zrobić półkę na której automat stoi a podspidem sobie będzie chować proszek itp. i teraz trzeba się bawić @#$@$# prentami cegłami kuciem w ścianie żeby przerabiać wodę no @#$@#

#remontujzwykopem
  • 10
  • Odpowiedz
moja genialna rozowa wymyśliła sobie że automat ma być w powietrzu tzn zrobić półkę na której automat stoi a podspidem sobie będzie chować proszek itp.


@masakrator2017: Bardzo, bardzo zły pomysł i to chyba pod każdym względem. Głęboka, ciemna nora, z której wyciągnąć cokolwiek będzie zwyczajnie trudno. Na niej ważąca kilkadziesiąt kilogramów pralka, którą trzeba będzie tam wstawić, a w razie awarii - ją stamtąd wyciągnąć, nie spuszczając jej przy tym sobie
  • Odpowiedz
@masakrator2017: Weź ogarnij czy pralka może być na belkach. Ona wytwarza olbrzymie drgania, konstrukcja może wpaść w rezonans. W instrukcji zazwyczaj piszą że potrzebuje stabilnej podstawy. W uproszczeniu, im wyżej środek ciężkości takiego układu tym gorzej. Albo rama będzie naprawdę solidna albo szybko się pokrzywi i popęka.
#mechanika
  • Odpowiedz
@masakrator2017: ta twoja różowa nie ma czasem jakiejś "dobrej" przyjaciółki, której zwierza się jaki to jesteś cudowny i że zawsze zrobisz dla niej wszystko o co poprosi? Ta podniesiona pralka, to może być pomysł ten przyjaciółki, która powiedziała sobie w myślach "sprawdzam".
  • Odpowiedz
@masakrator2017: dobry piesek będzie z ciebie jak ta gowno półkę zrobisz. Tylko różowa mogła wpaść na aż tak durny pomysł. Miałeś chociaż odwagę delikatnie zasugerować jej, ze to nie jest najlepszy pomysł?
  • Odpowiedz