Wpis z mikrobloga

Moja umowa jest na czas nieokreślony, dwa numery za 50 zł, 15gb i 10gb internetu, reszta bez limitu. Przez pół roku dzwonili do mnie dokładnie z taką samą ofertą, ale zamiast 50 zł to 70 zł XD Po pół roku zadzwonił mityczny pan z "utrzymania klienta" zaoferował mi takie same warunku włącznie z ceną. Dostaje nową umowę na dwa lata, a tam dopisek, że po przejściu umowy na czas nieokreślony +10pln co
@R_O_T_T_E_N: w PL posiadanie telefonu w abonamencie = płacisz drogo i masz #!$%@?.
Kiedyś w UK jak mieszkałem to miałem neta w virgin (jeszcze nie było smartfonów). I te #!$%@? co roku podwyższali mi... parametry neta, w tej samej cenie. Bez mojej zgody i próśb.
W PL jest odwrotnie.
Jedna siec mi napisała, ze podnoszą mi plan o 5 zeta. Odpisałem, ze jak nie podwyższa, to nie zrezygnuje z usług. Nie
@R_O_T_T_E_N: w Białymstoku firma Homenet po przejściu na umowę bezterminową zwiększa rachunek za internet uwaga, o 100%. Po dwóch latach mym oczom zamiast 60zł dostałem fakturę na 120zł. Wypo poszło instant, dzwoni typiara że "przecież było zadzwonić zrobilibyśmy te samą cenę" xD teraz mam innego dostawcę, nie dość że taniej o dychę to 1000mbps zamiast 600mbps. Powiecie, było czytać umowy. No niby tak ale tyle lat ile wynajmowałem internet w swoim
@Xahil przestali dzwonić? Ja mam też na czas nieokreślony już i wiem że nie ma już takich ofert jak moja, płacę 100zl za 4 numery bez limitu wszystko i 40gb internetu. Dzownia od roku ze mają super ofertę ale doskonale wiem ze nie mają. Pewnie chcą mi wcisnąć netflixa za darmo przez pierwsze pół roku. Zastanawiam się co się mówi żeby przestali dzwonić
@Xahil: podobnie. Od wielu lat mam w pleniu nielimitowane rozmowy i smsy, plus 10gb internetu za 25 zł miesięczne ???? co jakiś czA dzwonią z oferty, z ceną od 50 zł ????
W sensie co was dziwi - że po 2-8latach od podpisania umowy jak dzwoni dział utrzymania to nie dają wam nic taniej i więcej, tylko każdy chce wam podnieść cenę bo nie wiem, właśnie na tym zarabia ten sprzedawca co dzwoni i ta sieć dla której on pracuje?
@ForceSomsiad: nie wiem jak w innych sieciach, ale w Orange kasa która dostawał sprzedawca nijak nie zależała od wysokości kontraktu który sprzedał, a od usługi. To czy będziesz płacił 50 100 czy 300 zł miesięcznie ani mnie ziębi, ani grzeje.
@mike78 wyjaśnij, czym Ci zaimponowalem ;D?
@Kremufka2137 a u innego operatora zarabiasz robiąc upgrade i masz np 10% od finalnego abonamentu albo 50% delty którą się wyciągnie.
A wszędzie finalnie i tak liczy się żeby plan był zrobiony na 100% i zwykłego sprzedawcę to średnio interesuje czy ktoś będzie groził odejściem do innej sieci, czy będzie miał drożej, czy wypowie swoją starą telewizję z korzystnymi rabatami na złość nie wiadomo komu, czy faktycznie odejdzie zabierając swój numer... Co
Popierdzielilem te abonamenty i wszedlem w vikingow w subskrypcje. Jestem na ten moment zadowolony. Szkoda tylko, ze juz zasiegu tmobile nie maja
@R_O_T_T_E_N: fun fact tak jak w pracy. Kiedyś w korporacji wybuchł mały skandal bo ludzie na integracji zintegrowali się trochę za bardzo dla dobra szefowa i okazało się ze nic nie ogarniający ludzie z zewnątrz dostali od strzała oferty 2-3k wyższe niż ludzie z wewnątrz, przy awansie na te same stanowisko. W Polsce po prostu trzeba zmieniać, kombinować bo inaczej nikt cie nie będzie szanować.