Wpis z mikrobloga

@R_O_T_T_E_N: Moja umowa jest na czas nieokreślony, dwa numery za 50 zł, 15gb i 10gb internetu, reszta bez limitu. Przez pół roku dzwonili do mnie dokładnie z taką samą ofertą, ale zamiast 50 zł to 70 zł XD Po pół roku zadzwonił mityczny pan z "utrzymania klienta" zaoferował mi takie same warunku włącznie z ceną. Dostaje nową umowę na dwa lata, a tam dopisek, że po przejściu umowy na czas nieokreślony
@Don_Kichot: tak
@Rolnikt nie mam pojęcia, tak nam to przedstawiono, tak nas uczono w oparciu o wszelakie statystyki związane z ankietowaniem klientów utrzymaniowych, tych którzy przeszli do nas z innej sieci (bądź zdecydowali się odejść po wielu latach) koszty poświęcone na reklamę itp. Ja za takie rzeczy nie byłem odpowiedzialny i nie zagłębiałem się przesadnie w te analizy, byłem na zwykłej linii sprzedażowej (aczkolwiek przychodzącej także "tej lepszej").
@IlawaNidzica otóż bardzo
@Xahil: ja nie rozumiem za bardzo czemu ludzie sie tak kurczowo trzymają tych play/orange/t-mobile z ich słabymi ofertami. ja w nju mobile mam za 48 zł dwa numery, 8GB w krajach unii, 150 GB w kraju (tak, 150) za to że jestem stałym klientem, i wszędzie mam w ramach abonamentu połączenia za free plus ostatnio jeszcze uruchomili telewizję przez orangeGO i wszystko umowa na czas nieokreślony. numery w nju mam z
SC10n - @Xahil: ja nie rozumiem za bardzo czemu ludzie sie tak kurczowo trzymają tych...

źródło: Capture

Pobierz
odmówiłem podpisania umowy


@Xahil: ja odmawiałem przez swą lata przedłużenia to przysłali "opłatę inflacyjną" czyli że mam płacić o 10zl więcej. Powiedziałem że w takim razie rozwiązuje umowę.

Po tygodniu zadzwonili z ofertą o 10zl niższa od tej wyjściowej, więc się zgodziłem ¯\(ツ)/¯
Dostaje nową umowę na dwa lata, a tam dopisek, że po przejściu umowy na czas nieokreślony +10pln co roku XDDDDD


@Xahil: U mnie podobnie jest z kablówką i internetem, dzwonią z umową z takimi samymi warunkami jakie mam, a częściej nawet gorszymi, na co ja pytam, po co mi to właściwie, skoro jestem zadowolona? Któryś konsultant był cwany i odpowiedział, że dzięki temu mam pewność niezmienności ceny przez cały czas trwania
@SC10n: ludzie trzymają się kurczowo takich ofert bo nie zagłębia się w temat i nie wiedzą o ich istnieniu. Zresztą kiedyś osoba pracująca w orange poleciła mi Orange flex jako najbardziej opłacalna ofertę i dodała do tego że nie mogą mówić o niej klienta dopiero w ostateczności i to głównie skierowane jest do młodych osób co ogarniają tak to mają wciskać te drogie oferty aż do skutku xD
@R_O_T_T_E_N Kilka lat temu tmobile wprowadził ofertę mobilego internetu bez limitów za 60 ziko z groszami. Podpisałem z nimi umowę na 2 lata. Gdy skończyła sie umowa nadal net działał rachunki przychodziły więc płaciłem. Oferty nie ma już lata ja dalej siedze na tym co wtedy podpisałem, bo aktusalnie płaciłbym więcej za gorsze warunki. Raz na 2-3 miesiece wysyłają SMS żeby nowa umowę podpisać. Nawet adres podają nablizszego salonu ????