Wpis z mikrobloga

#!$%@? jakie ameby tu siedzą


@ravz: Daj spokój. Nie wiem jakim cudem ludzie nie potrafiący czytać ze zrozumieniem, napisać sensownie pytania ani nawet zrobić zdjęcia, mają prawo dostępu do internetu.
@GoldX: #!$%@?ć to gówno i postawić Linuxa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciężko żeby nie był spowolniony skoro streamuje na żywo całą twoją aktywność do chmury m$ plus zawartość plików i pewnie jeszcze kopie krypto w tle albo łamie twoje hasła
@n3ssunostaguardando: bzdura. Mam u siebie parę 15 letnich laptopów, najsłabszy ma Core i3 M380 i 4GB RAMu i też całkiem sprawnie działa i nie zamula dopóki
@n3ssunostaguardando: to choć na próbę zwykłego MX lub Minta odpal to zobaczysz różnicę. Podobnie z telefonami. Mam starego Samsunga J5. Wsparcie skończyło się na Androidzie 6. Po przywróceniu do ustawień fabrycznych nie idzie nawet zadzwonić. Po każdym kliknięciu trzeba czekać 1-3 sek na reakcje. Jak go zrootowałem i zainstalowałem moda Lineaga na Androidzie 11 zaczął działać prawie jak nowy telefon, zero zmuły. Jedyny minus, że ma za mało ramu, aplikacja bankowa
europa - @n3ssunostaguardando: to choć na próbę zwykłego MX lub Minta odpal to zobacz...

źródło: obraz

Pobierz
@ravz: Gościa pewnie sprzedawca oszukał przy majstrowanku w regedicie, klika zmienionych linijek i masz najnowszy Intel Core 14 generacji. Byle jeszcze znalazł się jeleń który kupi taki jak właśnie @GoldX
@europa: >to choć na próbę zwykłego MX lub Minta odpal to zobaczysz różnicę
W czym? Na pulpicie, w prostych programikach? Internet będzie już tylko coraz cięższy. Właśnie piszemy na portalu, który po genialnej aktualizacji Białka nagle zaczął mi niewiarygodnie mulić w przeglądarkach na smartfonach, mimo że wcześniej działał płynnie. I co tu niby można zrobić?
@europa: O tym samym myślałem, dlatego mu napisałem aby zresetował go do fabrycznych. Właściciel ewidentnie coś kręcił bo wyssał z palca od tak ,,intel i4" i wpisał w regedicie. Jak nic znalazł jelenia który kupił komputer bez wyzerowania go, pewnie już nic nie napisze bo jego hasło już po darku lata za 0,0006 bitcoina
@Narmel: to samo pomyślałem. Ja to bym się w ogóle bał włączyć taki komputer i mocno bym się zastanowił od czego zacząć i pewnie pierwsze co bym zrobił to przeflaszował BIOS/UEFI tak na wszelki wypadek a dopiero potem wyczyścił dysk i postawił własny system
@europa: Już dziś ten goldix sie nie odzywa, czyli wiadomo zalogował się na tym lapotpie na wykop i konto poszło.... do śmieci lub na darkneta za 100zł czyli 0,0006 btc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Narmel: bez przesady. Chyba że masz twarde dowody na te 0,0006 btc to rzuć linka
@GoldX żyjesz czy ci konto zhakowało i rumun zaraz zacznie z niego na nocnej postować? ;)