Wpis z mikrobloga

W którym miejscu jestem niemiła?


@choochoomotherfucker: ogólnie jesteś niemiła, bo bardo łatwo popadasz w gniew.
Zluzuj majty mirabelka. ((oo))
Nie bierz wszystkiego do siebie.

Staram się spojrzeć na sprawę z perspektywy tej dziewczyny - która nic złego nikomu nie zrobiła, tylko jest mocno otyła, a wykopki z jakiegoś powodu szaleją, kiedy widzą kogoś takiego.

Czy ona chce wykopka? Pewnie jednym z typów, których ona nie lubi to
@lexico: Jedną z ostatnich rzeczy, jakie bym o sobie powiedziała, to to, że łatwo wpadam w gniew xD Mam wrażenie, że część osób może odbierać moje niektóre komentarze negatywnie, bo piszę je w taki, hm, chłodny, prosty sposób, używam przecinków i kropek, a do tego nie używam emotek typu ":)". Niektórzy piszą swoje komentarze w emocjach, więc patrzą na komentarze innych też emocjonalnie, odbierają je po swojemu i potem wychodzi, jak
Teraz pewnie też uznasz, że pisałam to opętana wściekłością, bo wyszedł taki wywód xD Ale nie, chciałam wszystko ładnie wyjaśnić, a że mam dużo czasu, to się rozpisałam.


@choochoomotherfucker: twój styl pisania jest atakujący (nie agresywny)

Nie jesteś pierwszą osobą, która nadinterpretuje to, co piszę, no i też nie raz czytałam o tym, że z takimi nieporozumieniami często spotykają się ludzie w spektrum autyzmu, w którym prawdopodobnie jestem (a na pewno
nie doszukuj się autyzmu, bo pewne cechy autystyczne ma każdy z nas

raczej wychowanie, gdzie musiałaś bronić swoich racji


@lexico: No tak, przypadkowa osoba z internetu, która nigdy ze mną nie rozmawiała i niczego o mnie nie wie, wie lepiej xD Żadnych racji nie musiałam bronić, bo miałam w domu luz i tolerancyjnych rodziców. Tak jak napisałam - nie mam wpływu na to, że ktoś coś dopisuje do moich komentarzy, więc
@szczeki32 ale typie jesteś #!$%@?. Po co w ogóle takie coś wrzucasz? Dziewczyna już nie może nic nagrać, tylko dlatego że ma nadwage?
A propos, są faceci których takie kształty kręcą, więc może oni to oglądają? Mają na TORze się ukrywać bo ty masz kompleksy i niskie IQ?
@LibertadParaTodos tak jak już się określiłem - mam problem z wrzucaniem zdjęć osób tylko ze względu na nadwagę. Weź te swoje pseudo intelektualne wypowiedzi schowaj w buty, bo brzmisz wręcz komicznie xD