Wpis z mikrobloga

Dzisiaj widać jak kiepsko zestarzało się konfiarskie hasło "pis po jedno zło".
Tusk wsadza bandytów do więzienia, sprząta stajnie augiasza, wprowadza "terror praworządności", przywraca państwo do czasów gdy jeszcze jakoś funkcjonowało.

A pis tylko piszczy o posłach wyklętych. Co ciekawe, konfa też piszczy "zostawcie biednych pisiorów w spokoju".
Wywracanie stolika? Zastanawiam się czy ludziom którzy uwierzyli memcenowi i bosakowi nie jest dziś zwyczajnie głupio
#polityka #sejm
  • 20
@galicjanin: ale normalni ludzie to też często dzieci pisowców, co smutne swoją drogą.

Mnie często łapie rozkmina gdzie są te deficyty u konfiarzy, które sprawiły że pomyśleli "tak, doktór sławke bardzo mondry jest". Efekt tiktoka? Malowania się na antysystemowca? Stulejarstwo i kompleksy?
@thorgoth bo oni nie wdali się tak bardzo w swoich rodziców. Co do tych co się wdali. Janusz i Grażyna mieli Radio Maryja i Trwam, później TVPiS, a teraz Republikę, a ich dzieci "mądre" filmy z "Panemjanużem", a potem "panem dokturem" w internetach na YT.
@thorgoth: politycznie konfie brak doświadczenia i obycia, więc gubią się w tej mętnej wodzie, a ich poglądy i ideologia bardziej ich ciągnie w stronę PiSu. Nie ma co im się dziwić, Korwin pomimo 40 lat doświadczenia w polityce też jakiegoś progresu specjalnego nie zaliczył w kwestii zrozumienia jak świat i polityka działa.

Mam nadzieję że Mentzen będzie inny, chociaż też od 10 lat już chyba jest działaczem i niespecjalnie kuma, bardziej
Dzisiaj widać jak kiepsko zestarzało się konfiarskie hasło "pis po jedno zło".

Tusk wsadza bandytów do więzienia, sprząta stajnie augiasza, wprowadza "terror praworządności", przywraca państwo do czasów gdy jeszcze jakoś funkcjonowało.


@thorgoth: niby tak choć nie. Wszystkie te rzeczy są rozkopane. Jego ministrowie na razie pokazują na iksie będziej co PiS odwalał, dawkując kontent by starczył na długi czas, niż robią rzeczy. Taka sprawa jak pigułka, można było wklepać do ustawy
Mnie często łapie rozkmina gdzie są te deficyty u konfiarzy, które sprawiły że pomyśleli "tak, doktór sławke bardzo mondry jest". Efekt tiktoka? Malowania się na antysystemowca? Stulejarstwo i kompleksy?


@thorgoth: ja chciałem na memcena głosować, bo przekonały mnie jego ustawy podatkowe. Na szczęście widząc mordę bosaka zrozumiałem, że jedyne co wprowadza to owszem narodowy, ale socjalizm z pis
@octopussy8 kumpel ze studiów jego ojciec był w rodzinnym mieście dość ważną szychą co prawda nie samego PiS, a Solidarnej Polski, ale kumpel wielki fan Korwina, uważający PiS za mniejsze zło, nienawidzący lewactwa, za które uważał nie tylko SLD czy Palikota ale też PO. Do dziś ma podobne poglądy. Czy gość z klasy z podbazy, jego matka w rodzinnym miasteczku startowała na radną z listy PiS, zbierała podpisy na pisowskiego kandydata na
@thorgoth to nie jest konfiarskie hasło, to jeszcze Korwin je rozpowszechnił za czasów jednego ze swoich partyjnych horkruksow. No i to normalne, że PO wprowadza swoje porzadki, dokładnie jak PiS 8 lat temu, wtedy lewaków, ubeków i resortowe dzieci piekła dupa, dziś PiSowcow piecze.
odpowiem Ci na pytanie

Nie jest im głupio, bo to taki sam gwóźdź w głowie, jak elektorat pisu, tylko młodszy


@Badmanek: ale większość z tego wyrasta. 15-20 max 25 lat to taki wiek fascynacji konfederacją. Potem jak już zaruchają to nie głosują na konfe. Dlatego ta partia będzie stale oscylować w okolicy 5-7% z tendencją spadkową z uwagi na niż demograficzny xD