Wpis z mikrobloga

Od pół roku korzystam z usług cateringu NTFY. Moje doświadczenia są mieszane – czasami usługa jest świetna, a czasami niestety fatalna. Ostatnio zauważyłem niestety trend w tę drugą stronę.

W przeszłości miałem też doświadczenia z innymi firmami cateringowymi. Korzystałem z Maczfit, który według mnie był tragiczny, oraz z WygodnaDieta, które oceniam jako coś pomiędzy Maczfitem a NTFY.

Szukam rekomendacji na inne opcje cateringu. Najbardziej interesuje mnie opinia osób, które również korzystały z tych firm, szczególnie NTFY, aby mieć lepsze porównanie. Rozważam MójCatering i Afterfit, ale jestem otwarty na wszystkie propozycje.

#dietapudelkowa #cateringdietetyczny
  • 4
  • Odpowiedz
@RalphieCifaretto ja osobiście w życiu nie zdecydowałbym się na takie coś, próbowałem maczfit i to jest okropne, gdzie zasady higieny, czy sanepid kontroluje te fabryki cateringu? We Wro reklamuje się teraz mocno Brokuł
  • Odpowiedz
We Wro reklamuje się teraz mocno Brokuł

@podmaks: Nie no to już poziom maczfita albo i niżej xD

@RalphieCifaretto Może Viking? Sporo ludzi chwali i cenowo też chyba spoko. NTFY nigdy nie miałem ale od znajomych same pozytywne opinie.
  • Odpowiedz
@RalphieCifaretto: A może po prostu masz za wysokie wymagania mireczku? Bo szczerze, żywię się tymi dietami od dłuższego czasu, testowałam wiele w tym działające tylko we Wro firmy lokalne i na dłuższą metę żadna imo nie ma podjazdu do NTFY. Skoro więc nie sprostali twoim oczekiwaniom, to myślę, że powinieneś rozważyć raczej samodzielne gotowanie, co w sumie jest dobrym pomysłem tylko trzeba się w to zaangażować.
  • Odpowiedz
A może po prostu masz za wysokie wymagania mireczku?


nom, jak ci ntfy nie smakuje, to ciężko będzie znaleźć alternatywę, bo oni są najlpsi. może po prostu pudełka nie są dla ciebie?
  • Odpowiedz