Wpis z mikrobloga

@assninja: Ja już po, jeszcze najarany poszedłem, dziwna sprawa ogółem gadać o życiu z pielęgniarką i proktologiem oglądając na monitorku jak Ci polipy z jelita usuwają.
Dyskomfort psychiczny został jednak bez bólu fizycznego, za to gastroskopie to mogę przyrównać do brutalnego gwałtu oralnego i tez najarany raz poszedłem na ten zabieg.
  • Odpowiedz
@assninja: Paanie, toż to dwójeczka, dla młodzieży.
Ja to grałem, proszę ja ciebie, w jedyneczkę, na Amidze 500.
Miałem tylko 1MB RAM-u więc nie mogłem zrobić mapy większej niż 3, ale i tak było klawo!
A jak ta gierka była grywalna! Jak cieszyła!
Gloszsali - @assninja: Paanie, toż to dwójeczka, dla młodzieży.
Ja to grałem, proszę ...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
Gdzie tag z nazwą gry? Lub chociaż w opisie. Nie każdy musiał we wszystko grać i kojarzyc teraz
  • Odpowiedz
@assninja: grałem w to jak miałem z 8 lat. Wtedy zawsze byłem prędzej czy później ogrywany przez boty xD w tamtym wieku Age of Empires było łatwiejszą strategią ????
  • Odpowiedz
@assninja: Jest też wersja z odświeżoną grafiką, The Settlers 2: Anniversary. Fajna to była gierka, z niby skomplikowaną, ale prostą i dobrze poukładaną rozgrywką.

Wtedy zawsze byłem prędzej czy później ogrywany przez boty xD w tamtym wieku Age of Empires było łatwiejszą strategią ????


Czy łatwiejszą, nie pamiętam. AoE była bardziej "typową" strategią, czyli zabunkruj się w bazie i broń przed atakami, póki nie stworzysz wielkiej armii, którą zalejesz wroga.
Settlers
lewoprawo - @assninja: Jest też wersja z odświeżoną grafiką, The Settlers 2: Annivers...

źródło: 59127f73ae653ae9547b47f9

Pobierz
  • Odpowiedz