Wpis z mikrobloga

A może by tak wystosować postulaty żeby pozwolono na kolcach oponach w zimie ? Skoro przeszliśmy z odśnieżaniem na styl skandynawski nic nie stoi na przeszkodzie aby dać nam swobodę działania skoro państwo zawodzi? Drogi ekspresowe zapomniane , zauważyłem że jest trend tak od 2 lat by pojawiać się dopiero jak się coś stanie . Na Mazurach i na Podlasiu wybudowali ekspresówki ale zapomnieli im fundnąć piaskarki . Nie wiem jak wy ale ja za tą drogę płacę około 0.38 gr za każdy km. #bekaztransa #transport #tir #polska
R-87 - A może by tak wystosować postulaty żeby pozwolono na kolcach oponach w zimie ?...

źródło: IMG_1767

Pobierz
  • 14
Na Mazurach i na Podlasiu wybudowali ekspresówki ale zapomnieli im fundnąć piaskarki . Nie wiem jak wy ale ja za tą drogę płacę około 0.38 gr za każdy km


@R-87: Na autostradach, drogach ekspresowych i drogach krajowych w całym kraju za odśnieżanie i sypanie odpowiada GDDKiA i ma na to kasę z budżetu centralnego, standard odśnieżania jest dobry.

Na drogach wojewódzkich, powiatowych i gminnych za odśnieżanie i sypanie odpowiadają samorządy, a