Wpis z mikrobloga

Z takich wstydliwych historii z graniem...
W moim pierwszym przejściu #wiedzmin 3 kompletnie nie zrozumiałem idei przyświecającej alchemii i myślałem że mikstury każdorazowo są absurdalnie drogie. Przez całą grę nie stworzyłem żadnej mikstury. W tym mikstury widzenia w ciemnościach.

Przez całą grę w jaskiniach i piwnicach chodziłem z kagankiem od Keiry żeby cokolwiek widzieć.

#gry #playstation
sonoitaliano - Z takich wstydliwych historii z graniem...
W moim pierwszym przejściu ...

źródło: temp_file4213350066928632783

Pobierz
  • 144
Każda osoba która tutaj napisała wygląda na taką która przeszła większość lub całą grę w której wpadła na swego rodzaju trudność


@sonoitaliano: no nie bardzo?

Każdy w jakiś sposób znalazł swoje rozwiązanie - jakkolwiek brudny by był ten workaround. Wszystkie te rzeczy dało się rozwiązać szybkim szukaniem w google - ale nie, graliśmy wewnątrz gry. Kombinując i szukając

nie, nie kombinowali i nie szukali. najczesciej sie pojawia motyw z tym ze
. i co niby maja wpisywac w google jak nie wiedza ze czegos nie wiedza?


@SmugglerFan "skąd brać mikstury w wiedzmin 3", "wiedzmin 3 alchemia", cokolwiek czego twórcy zapomnieli opisać w grze a musieli to zrobić fani na swoich stronach

nie, po prostu nie uzywaliscie mikstur.

Używaliśmy artefaktów z zadań, pochodni, znaków etc.

upraszczane zebyscie byli w stanie je przejsc nie wiedzac w ogole jak dzialaja mechaniki w grze, jakie jest sterowanie
"skąd brać mikstury w wiedzmin 3", "wiedzmin 3 alchemia", cokolwiek czego twórcy zapomnieli opisać w grze a musieli to zrobić fani na swoich stronach


@sonoitaliano: ale im sie wydawalo ze wiedza jak dzialaja mikstury w wiedzminie 3, wiec po co by mieli to wpisywac w google?

Używaliśmy artefaktów z zadań, pochodni, znaków etc.

ta, albo podwyzszaliscie gamme w opcjach, ja #!$%@? xD moze jeszcze fizyczna latarke wezcie i sobie swieccie w
@sonoitaliano: Gra World Cup 98, pierwszy komputer w życiu, z bratem i kumplem nie umielismy wybrać druzyny (tam trzeba bylo na ekranie wyboru druzyny nacisnac klawisz w lewo w prawo albo myszką, ale nie wiedzielismy jak wybrać strony) xD i przez parę dni patrzylismy jak kompy grają między sobą xD, i tak mieliśmy fun.
ta, albo podwyzszaliscie gamme w opcjach, ja #!$%@? xD moze jeszcze fizyczna latarke wezcie i sobie swieccie w monitor. zenada.


@SmugglerFan: może zdecyduj czy kombinowanie samemu jest czymś złym czy dobrym, bo raz zarzucasz że ludzie nie wchodzą do opcji, a raz że to robią

chyba w jakims dwarf fortress xd wiekszosc gier ma przeciez proste mechaniki. nie musisz przechodzic gry kilka razy zeby odkryc co robi shift czy alt. i
@shox też tak robiłem w vietcongu XD Ale flory szybko się kończyły, później ogarnąłem że jak ciacham ściany nożem to te ślady zostają i sobie znaczyłem gdzie już byłem, bo ta siatka tuneli to był labirynt XD
@SmugglerFan: może zdecyduj czy kombinowanie samemu jest czymś złym czy dobrym, bo raz zarzucasz że ludzie nie wchodzą do opcji, a raz że to robią


@sonoitaliano: podwyzszanie gammy zeby widziec cos w jaskiniach to nie jest normalne uzywanie opcji, gosciu xd serio tego nie ogarniasz? masz w grze pochodnie i miksture kota na patrzenie w ciemnosciach.

wydaję mi się, że szukasz każdej okazji żeby poczuć się lepszym od innych. Chcesz
@sonoitaliano: Ja przez pierwsze X leveli tłukłem potwory defaultowym srebrnym mieczem z Kaer Mohren, bo nie odkryłem róznicy między płatnerzem a kowalem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do chodzenia po ciemku, mikstury odkryłem dość szybko, ale za to nie mogłem przepisu na kota znaleźć. Za to gdzieś mi się przewinęła porada (nie sprawdzałem): w razie braku kota, przed wejściem do jaskini obniżamy ustawienia grafiki na minimalne, wtedy
@spac_jesc_pracowac: Kurde Gwint. Jak kupuję grę o zabijace potworów to chcę zabijać potwory, a nie trwonić czas na grze w karty czy kości (w2). Zawsze to omijałem, tylko przy ostatnim przejściu nauczyłem się komendy do konsoli żeby chociaż posłuchać dialogów i popatrzeć jak wyglądają scenki xD