Wpis z mikrobloga

Fanatycy Tuska usuwający artykuły tylko dlatego, ze powstały w czasie poprzedniej władzy to tacy sami demokraci jak talibowie usuwający pomniki z czasów przed islamu xD

Tak samo z kanałów TVP usunięto film, na którym Tusk nazywał morderców, gwałcicieli i szabrowników z Armii Czerwonej wyzwolicielami, choć film powstał za poprzednich rządów Tuska, gdy podlizywał się Rosjanom xD

https://wykop.pl/link/7093607/donald-tusk-o-armii-czerwonej-wyzwoliciele

#bekazlewactwa #lewackalogika #4konserwy #rosja #komunizm #konfederacja
Roger_Casement - Fanatycy Tuska usuwający artykuły tylko dlatego, ze powstały w czasi...

źródło: cenzura

Pobierz
  • 20
Morawiecki też mówił ,że Armia Czerwona wyzwoliła Polskę


@szurszur: Z tego co wiem, to tak mówił Czarzasty z SLD, ale możesz pokazać, żeby neuropki tak samo jak bronią Tuska, broniły tez Morawieckiego xD

Nie mówił o mordercach, gwałcicielach itp.


Armia Czerwona wcale nie mordowała czy gwałciła, ludzie z Armii Czerwonej by tego nigdy nie zrobili xD

Czy możesz mi pokazać, jak Zelensky dziękuje nazistom z Wehrmachtu za wyzwalanie Ukrainy od Rosjan,
Z tego co wiem, to tak mówił Czarzasty z SLD,


@Roger_Casement: No to wiesz tylko to co podsuneły CI pisowskie trole.
Zabawna sytuacja - artykuł z TVP info z wypowiedza Morawieckiego o wyzwalania przez ACZ też zniknał z siecie XD Czyli coś Twoja teria nie trzyma sie kupy.
Tu masz inne źródło
https://nczas.com/2020/01/23/gigaskandal-mateusz-morawiecki-uwaza-ze-polske-wyzwalano-przy-kluczowej-roli-armii-czerwonej-video/
@szurszur: Czyli Morawiecki to taki sam mentalny komuch, co Tusk czy Czarzasty, dobrze, ze sam krytykujesz te osoby, tak samo jak ochronę komunistycznych zbrodniarzy przez tych socjalistycznych polityków (tutaj list kombatantów antykomunistycznych z 2013 roku, gdy rządził Tusk i z jego powodu w telewizji rządowej nie można było krytykować polityków i sędziów za ochronę komuchów).
Roger_Casement - @szurszur: Czyli Morawiecki to taki sam mentalny komuch, co Tusk czy...

źródło: oswiadczenie-represjonowani-z-prl-001

Pobierz
@Roger_Casement zachowanie może nieprzemyślane i dziwne, als wnioski twoje czy gwiazdowskiego to śmiech na sali xD, a szczególnie gwiazdowskiego jego, bo na pewnym etapie takie #!$%@? to już naprawdę żenada