Wpis z mikrobloga

Różowe to mistrzynie w samo-okłamywaniu się.

"mnie nie interesuje wzrost faceta"
"Nie musi być bogaty"
"Nie musi mieć super wykształcenia"
"Nie musi mieć bogatej historii z ex"
"Nie musi być piękny i przystojny"
itd.

Brzmi jak kobieta, która rzeczywiście odbiega od tych feminazistek, których naroiło się przez ostatnie pokolenia.

Ciekawe tylko, że takich facetów jest na pęczki, a każda z tych kobiet jest dalej sama mimo "normalnych wymagań". ¯\(ツ)/¯

#p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #blackpill #redpill
  • 16
@AlienFromWenus:

Myśli taki, że kobiety same siebie okłamują, że wie lepiej od nich samych co je interesuje w facetach, a to zwyczajny strach przed zaufaniem którejkolwiek, żeby nie boleśnie nie zawieść,c


Ej, ale to nie faceci nagminnie twierdzą "że tacy jej się nie podobają", siedzi sama, odrzuca wszystkich a potem "no jakoś to wyszło, że jest z tym co jej się nie podoba" xD

Tak samo jak "ona nie ma wymagań
@serniczek_z_rodzynkami:

Jeśli mnie nie interesuje wzrost to znaczy ze mnie nie interesuje
Albo inaczej
Jak facet nie jest dużo niższy i dużo wyższy ode mnie to biere
Jak facet nie ma wykształcenia to mam to w doopie, byle nie byl ciemny, znał słowa których używa i znał poprawną pisownię, niech wie co go interesuje.
Coś by się jeszcze napisało
Ale zawsze znajdzie się ktoś który mi wmówi że samą siebie oszukuję,
@serniczek_z_rodzynkami: Ogólnie ludzi, a w szczególności kobiety trzeba oceniać po czynach a nie po słowach. To faceci prędzej kochają miłością romantyczną, a kobiety pragmatyczną. Gdyby było inaczej to wyginęlibyśmy jako gatunek. ¯\(ツ)/¯
Poza tym ciężko w ogóle mówić to co się myśli, bo zaraz zrazisz do siebie większość ludzi, a kobiety boją się bezpośredniej konfrontacji- dlatego też knują za plecami. Poza tym ludzie wolą mówić i słyszeć słodkie kłamstwo zamiast gorzką