Wpis z mikrobloga

Jak ja bym chciała iść na spacer, to właśnie chodzenie sprawiało mi tyle przyjemności.
Z tylu rzeczy musiałam zrezygnować w swoim życiu. Możliwość podróżowania po Polsce, była dla mnie czymś co dawało mi energię do życia, czymś co sprawiało ogromną radość. Zresztą zwykły spacer po terenach które lubię, były dla mnie sposobem na rozładowanie emocji, uporządkowanie tego i owego w głowie.
Ruch był dobry dla mojego ciała i ducha.
Ciężko mi uwierzyć, że już tyle czasu minęło od kiedy ostani raz sama stałam na nogach.
  • 5
@ignis84 nie wiem czy to ma sens, ale może zainteresuj się muscymolem
Ja jesienią zrobiłem nalewkę z amanity i bałem się ja ruszać aż ostatnio użyłem zewnętrznie jako antyseptyk i była rewelacja.
Dziś bolała mnie głowa cały dzień, 20 min temu rozpuściłem 10kropli w wodzie i wypiłem - głowa nie boli ( ͡º ͜ʖ͡º)
@UnitrA: Problem w tym, że nie mogę odstawić leków, to może się dla mnie źle skończyć. A boję się mieszać z innymi substancjami, bo nie wiem jakie to może konsekwencje przynieść. Póki co wróciłam do brania olejku z medycznej marihuany, ale już wcześniej go stosowałam z tymi lekami i było ok.