Wpis z mikrobloga

Kocham wykop xD

To tutaj zmarnowałam najwięcej czasu na dyskusje prowadzące do zupełnie niczego, ale jednocześnie
to tutaj poznałam ludzi, którzy trafili do grona tych najciekawszych lub wnoszących coś do mojego życia.
To tutaj po raz pierwszy pokazałam swoje pierwsze rysunki, gdy postanowiłam mieć nowe hobby.
To tutaj sprzedałam swoją pierwszą odręczną pracę.
To tutaj do dziś otrzymuję kolejne zlecenia i statystycznie
to tutaj mam główny rynek zbytu (za co jestem Wam ogromnie wdzięczna).
To tutaj mogę być szaloną zbieraczką zdjęć kotków i jeszcze dostanę za to plusiki.
To tutaj mam przestrzeń do dzielenia się absurdalnymi pomysłami, jak np. zdjęcia gumowej Batkaczki na koncercie, sankach albo innym Nurburgringu #battrip
To tutaj wchodzę, jak chcę wartościowych treści.
To tutaj zaglądam, jak potrzebuje się odmóżdżyć.
Tylko, #!$%@?, tutaj jest możliwe pokłócić się z kimś, pisząc wierszem. Do rymu. A potem zbić pionę i zostać kumplami.

Kocham Was, Murki. I idę malować, dla (znowu) jednego z Was <3

#feels #takaprawda #logikarozowychpaskow #wykop30plus
  • 133
no typowa baba, to że nie umiecie jej używać nie znaczy że nie istnieje

@sprawdzajacy o #!$%@? XD aż musiałam się upewnić że ten komentarz napisał ten sam koleś, który przed chwilą farmazonił o bezwartościowości logicznego myślenia. Zarzudga pierwsza klasa xd
@sprawdzajacy A co to za naukowe herezje? Nie kłóci się to z Twoją religią?

Bo że tak jest statystycznie, to ja wiem. Ale mnie tato od dziecka uczył myślenia, szczególnie tego logicznego, dzięki czemu dziś mogę podejmować racjonalne decyzje, pomimo emocji. A jak się tak porządnie skupię xd, to potrafię nawet je wyłączyć i zachować zimną krew, co nie raz uratowało mi życie.

Zapytaj może tą bozie, czy pozwoli ci jeszcze doczytać
20% kobiet posiadających umiejętność myślenia z sensem.


@Ytarka: tak, ale do nich nie należysz, poza tym emocjonalnie nie znaczy bez sensu, kobiety lepiej zbierają informacje, a mężczyźni lepiej podejmują decyzje (średnio)
Bo że tak jest statystycznie, to ja wiem. Ale mnie tato od dziecka uczył myślenia, szczególnie tego logicznego, dzięki czemu dziś mogę podejmować racjonalne decyzje, pomimo emocji. A jak się tak porządnie skupię xd, to potrafię nawet je wyłączyć i zachować zimną krew, co nie raz uratowało mi życie.


@Ytarka: Za ten kawałek tekstu propsy
przynajmniej wiesz i zdrowo jesteś w stanie wyrazić komu zawdzięczasz tak wiele
@sprawdzajacy już nawet nie czytam tych głupot, ale fajnie że masz takie zacięcie i dalej coś tam próbujesz.
Kibicuję ci () jak dorośniesz, może zostaniesz pisarzem. Wszytko przed tobą ()
@Ytarka: no typowa baba
potraktuj kogoś jak dziecko i udawaj że jesteś dojrzalsza
później będziesz miała dziecko
zaczniesz traktować swojego faceta jak dziecko
dziecko będzie ważniejsze od faceta i po związku
i później wina faceta płacz