Wpis z mikrobloga

Kocham wykop xD

To tutaj zmarnowałam najwięcej czasu na dyskusje prowadzące do zupełnie niczego, ale jednocześnie
to tutaj poznałam ludzi, którzy trafili do grona tych najciekawszych lub wnoszących coś do mojego życia.
To tutaj po raz pierwszy pokazałam swoje pierwsze rysunki, gdy postanowiłam mieć nowe hobby.
To tutaj sprzedałam swoją pierwszą odręczną pracę.
To tutaj do dziś otrzymuję kolejne zlecenia i statystycznie
to tutaj mam główny rynek zbytu (za co jestem Wam ogromnie wdzięczna).
To tutaj mogę być szaloną zbieraczką zdjęć kotków i jeszcze dostanę za to plusiki.
To tutaj mam przestrzeń do dzielenia się absurdalnymi pomysłami, jak np. zdjęcia gumowej Batkaczki na koncercie, sankach albo innym Nurburgringu #battrip
To tutaj wchodzę, jak chcę wartościowych treści.
To tutaj zaglądam, jak potrzebuje się odmóżdżyć.
Tylko, #!$%@?, tutaj jest możliwe pokłócić się z kimś, pisząc wierszem. Do rymu. A potem zbić pionę i zostać kumplami.

Kocham Was, Murki. I idę malować, dla (znowu) jednego z Was <3

#feels #takaprawda #logikarozowychpaskow #wykop30plus
  • 133
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: gdybym napisał o tych 850 plusach a nie podał przykładu to byś nie uwierzyła i nie musiałem nic szukać tylko wyświetliło mi się to przypadkowo gdy wpisałem twoją nazwę w google grafika bo chciałem w końcu zobaczyć te zdjęcia urbexowe o których tak gadasz i wcale nie masz tak mało plusów jak na średnią tego waszego tagu. ale oczywiście różowe tylko patrzą na facetów ze szczytu, a tych na dole
  • Odpowiedz
Kocham wykop


@Ytarka: mylisz miłość z wygodnym byciem atencjuszką-cwaniarą, która na bezwartościowych bohomazach zarabia tylko dlatego, że istnieje tu ogromna podaż spermiarzy, którzy nawet guano kupią od osoby z tzipą. Miłego wieczoru.
  • Odpowiedz
@Glock17: Nie musiałeś nawet wychodzić z wykopu, wystarczy przejrzeć gorące, dzień w dzień są tam głównie niebieskie paski, czasem dostają po kilkaset albo nawet ponad tysiąc plusów i często nie jest to nic kreatywnego, tylko mem, który już był wiele razy, zrzut ekranu z X albo przemyślenia, które też pojawiały się wiele razy. Masz ich wszystkich na czarnej, że ich nie widzisz?
  • Odpowiedz
  • 1
@Ytarka w sumie dobrze podsumowałaś wykop, ale dyskusje bez puenty i bezużyteczna wiedzą krulują zdecydowanie.
Do 2015 poziom był znacznie wyższy, później napłynęli beneficjenci 500+ wóda i internety czyli żelazny elektorat pis, wyzywający wszystko niezrozumiałe od "lewakow" i walczący z faktami i logiką. I tu czarna lista nie rozwiązuje problemu, bo robactwo jest wszędzie.
  • Odpowiedz
  • 0
@P3tro Zgadzam się w 100%. Ale jeśli nachodzi mnie chęć podsumowania czegokolwiek z własnej, nieprzymuszonej woli, to raczej będą to pozytywy. Myślę o świecie i rzeczach ogólnie, w sposób raczej dobry. Taka przypadłość xd

Niemniej, gardzę z przytupem, tak często udzielającym się tu skrajnym lewactwem gospodarczym, skrajnym prawactwem (czyli w sumie bezmyślnością xd), no i tym gościem u góry co wini babę za to, że nic nie zrobił i tego sprzedać nie
  • Odpowiedz
  • 0
@aczutuse „Jan Pepeł Szczelec z czeci ”, mogę wykonać w formie ryciny. Materiał dowolny, ale sugeruje kartkę z papieru (rzadkość).

To będzieeee jakieś osiem sekstylionów dolarów z USA. Rabat dam jeśli zdecydujesz się w ciągu 2 minut ((oo))
  • Odpowiedz
  • 0
@Glock17 co ty tu jeszcze robisz w ogóle xd nie wstyd ci być jedynym plującym tymi swoimi zatęchłymi szczynami w miejscu, które powstało z chęci podzielenia się z Mirkami dobrymi emocjami?

To żenujące xD #!$%@? ((oo))
  • Odpowiedz