Wpis z mikrobloga

@serek_heterogenizowany: czerwony, bo to jego pas - niebieski powinien tam dobić do skrajnie prawego, zresztą widać to po liniach prowadzących

dla bezpieczeństwa przestałem tam skręcać w lewo ze skrajnie lewego pasa, bo to był rzut monetą, czy auto obok wymusi czy nie
  • Odpowiedz
@Goglez: Całe zamieszanie powodują przerywane linie

Jeżeli ten film pokazuje jak poprawnie jechać to czerwony ma pierwszeństwo a według ankiety 70,8% osób wymusiłoby pierwszeństwo

@hunahakuna właśnie też mi się tak wydaje, jechałem jak czerwony i musiałem awaryjnie hamować bo niebieski pojechał jak na obrazku i wbił mi się przed maskę
serek_heterogenizowany - @Goglez: Całe zamieszanie powodują przerywane linie

Jeżeli ...
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: są przerywane linie, spoko, ale jadąc jak czerwony przekraczasz też ciągłą. szczerze to sam nie wiem jak bym pojechał na tym rondzie, ale raczej trzymałbym się tych ciągłych linii i przy zmianie pasa ustępował pierwszeństwa.
  • Odpowiedz
@manjan najlepsze, że one nic nie zmieniają tak naprawdę bo i bez nich można przecież jechać tak jak prowadzą.

Geniusz to robił. Dlatego hejtuję wszelkie ronda turbinowe z kierunkami ruchu. Chociaż to w sumie chyba nie jest rondo.
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: Rondo Rataje :) Lewoskręt w Krzywoustego :) Biały bus tylko prosto w Zamenhofa, niebieski zajmuje skrajny prawy, a czerwony jedzie drugim pasem, nie ma tam pierwszeństwa, bo każdy ma swój pas. Ludzie często się tam mylą, ale uważają bo stłuczek mało :)

Czasem tiry skręcają w lewo z pasa prosto, który zajął biały bus :)
DRESIARZZ - @serek_heterogenizowany: Rondo Rataje :) Lewoskręt w Krzywoustego :) Biał...

źródło: faf83d2ea30189afc40fe031a8b26ea23e2aadd2059032a06270a0782bb3548b

Pobierz
  • Odpowiedz