Wpis z mikrobloga

stacja telewizyjna stoi dosłownie paradokumentami i tego typu gównem


@rolnik_wykopowy: bo oczywiscie serwisów informacyjnych, dziennikarzy sledczych, programow interwencyjnych u nich nie ma.

W dupie mam wszelkie pato programy, ale jak wejdziesz w tagi na wykopie zobaczysz ilu uzytkownikow oglada, komentuje, udziela sie. To jest prosta czysta latwa kasa.
Poki nikt nie wpadnie dotowac tvn z budzetu, niech sobie puszczaja co chca.

Ale nie mozesz pominąć sfery informacyjnej i dziennikarskiej tvnu.
  • Odpowiedz
Kto to chce niby oglądać i po co?


@Neobychno: choćby autoginefile, czyli mężczyźni których podnieca seksualnie wizja siebie jako kobiet. Nie wiem skąd pomysł, żeby akurat ten fetysz zamieniać w tv show, ani czemu, ale odbiorców kilku się znajdzie. Mam nadzieję że wystarczająco niewielu, zanim dojdziemy do kopro- czy nekrofilii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Neobychno: stare baby i dziady oglądają chłopów przebranych za babę w kabaretach TVP. Lewaki oglądają chłopów przebranych za baby w TVN. I weź tu znajdź różnicę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Powaga. Kto to chce niby oglądać i po co?


@Neobychno: te same pytanie zadaję sobie od ponad dekady, patrząc na wszystkie kanały tvp, tvn, polsatu, oraz innych zagranicznych stacji, nawet discovery.
Więc to nie jest problem jednego programu czy stacji, ale ogólnie poziomu tego czym są media telewizyjne oraz tym jak "głosują" ludzie pilotem.

Miej pretensje bardziej do ludzi że sami chcą oglądać takie gówno. A internet jest koronnym przykładem, szczególnie
  • Odpowiedz