Wpis z mikrobloga

@Jan_Kovsky

@fsfdjf tak jak straszyli nas w szkole ruchomymi piaskami, myślałem że będę w życiu spotykał ruchome piaski częściej


Ja parę razy w życiu widziałem kumpli wpadających w bagno, mi też się zdarzyło (w przeciwieństwie do kumpli, nie w wieku 12 lat, a 28 xD) i zawsze było to trochę rozczarowujące, że zapadasz się tylko nieco głębiej niż po pas i nie jest to aż tak niebezpieczne xD
@fsfdjf: ja w dzieciństwie bałem się (nie panicznie, ale jednak) zderzenia z Ziemią innego ciała niebieskiego - asteroidy, komety, planetoidy itd. Co ciekawe, wcale to nie wynikało z naoglądania się filmów, tylko czytania książek, głównie o dinozaurach i zawierających fakty na temat takich kosmicznych skał.

W sumie do dziś uważam, że ludzkość jest nieprzygotowana na takie wydarzenia.
@Reichsmarschall: to nie wyobraźnia się degraduje tylko człowiek wraz z wiekiem wyzbywa naiwności i myśli realnie, różne lęki i wyobrażenia (choć nie u wszystkich) na skutek doświadczeń życiowych przeobrażają się i stają się bardziej przyziemne xD
Czytam te wpisy i my chyba jesteśmy jedna osoba

Od siebie dodam.
Jak byłam mała to obejrzałam wiedzme z blair i byłam przerażona że ona będzie na mnie teraz polować, a Ci aktorzy to naprawdę umarli i wszystko było naprawdę.
  • 0
@fsfdjf: po seansie peniałem iść w nocy do kibla i patrzeć w lustro a już nie daj buk powiedzieć 3 razy Candyman