Wpis z mikrobloga

#relacjemiedzyludzkie #relacjedamskomeskie
Od jakiegoś czasu mam "dziwny" kontakt z taką znajomą z dzieciństwa (tzn. Córka mojej mamy koleżanki) kiedyś za dzieciaka jeździliśmy do siebie etc. Potem straciliśmy kontakt aż do zeszłego roku jakoś w wakacje ( ja 21 ona 19), bo znowu przyjechała jej mama do mojej ale z nią, coś tam gadka szmatka chwilę porozmawialiśmy i tyle, aż to połowy grudnia gdy nagle do mnie napisała, tak i od tamtej pory do dziś piszemy ze sobą codziennie, na różne tematy nawet te ala tabu, (nawet np że mama jej znalazła kiedyś wibrator) ogólnie mamy ten sam vibe i poglad na świat, dosłownie co nie napiszemy to się zgadzamy, I od jakiegoś tygodnia los chciał że będąc na studiach logistycznych postanowiła pójść na rozmowę kwalikacyjną w firmie transport-spedycja, a tak się składa że to ta sama firma w której ja pracuje jako kierowca xD no i tak pracuje teraz 2tydz. Piszemy codziennie, często dzwonimy (rozmowa min 1h) widzielsmy się już na żywo w ostatnim razie dość często, no ale dobra dość tych plusów...
Bo ma chłopaka ????, który podczas konwersacji jest dosłownie jej przeciwieństwem i coś narzeka ostatnio na niego xD
Co ja mam o tym myśleć xD
Czyżby szukanie planu B wrazie W czy jaki #!$%@? xD
  • 38
  • Odpowiedz
@damian19321: miałem podobnie - ożeniłem się a laska po 8 latach odezwała się - bo pewnie znów miała problemy emocjonalne. Daj spokój poszukaj laski która wie co chce i wtedy się nie wahaj( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
  • 111
@damian19321 nie słuchaj tych dzbanów wyżej z głowami wypchanymi incelskim bełkotem, ona sama nie wie czego chce i ewidentnie jej się podobasz, jak chcesz to atakuj i zobaczysz co z tego wyjdzie
  • Odpowiedz
@damian19321: Mężczyźni od zawsze byli łowcami, więc każda z opcji jest możliwa. Spróbować i porozmawiać warto, promuj jednak zdrowe rozwiązania i trzymaj pewien dystans jeżeli kurczowo trzyma się poprzedniej gałęzi. Młodzi nie mają teraz łatwo. Świat jest zbyt podkolorowany wszystkimi socialmediami i łatwo oderwać się od tego co ważne. Hormony będą Ci mówić: "Co tam #!$%@? dziadku", jednak wiedz że sam kiedyś możesz być w miejscu swojego poprzednika.
  • Odpowiedz
@damian19321: nie musisz robić za żaden emocjonalny tampon, po prostu najpewniej chce przeskoczyć na nową gałąź i bada teren.

Nie angażował bym się w to jakoś mocno, bo jesli teraz chce przeskoczyć sobie płynnie z niego na Ciebie, to nie będziesz nigdy miał pewności czy za kilka miesięcy/lat nie zechce przeskoczyć z Ciebie na jakiegoś innego "starego znajomego" czy tam kierowcę z firmy.
  • Odpowiedz
@damian19321: Wybadaj teren. Laska na pewno by nie utrzymywała takiego kontaktu z gościem, którego uważałaby za jakiegoś creepa. Może coś z tego będzie, może nie. Znam sytuacje, gdzie jedna znajoma ma podobny kontakt z takim gościem, jednak między nimi nigdy do niczego nie doszło i jedynie są "psiapsi". Nie zakładaj za wiele, bo tylko możesz się rozczarować. Ogólnie, jak już piszecie ponad miesiąc, to ja bym już jej dawał znaki, że
  • Odpowiedz
@damian19321: zastępujesz dziewczynie najlepszą przyjaciółkę, gratulacje.
Jak będziesz wystarczająco wrażliwy i empatyczny to z czasem zacznie dzielić się z tobą pikantnymi szczegółami związku z tamtym typem.
Jest na co czekać. Zadawaj pytania i najważniejsze: aktywnie słuchaj. Taka męska przyjaciółka to skarb ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz