Wpis z mikrobloga

Witam fachowcow. Mozna powiedziec, ze jestem jaroszem i kupilem sobie efaje jednorazowa 10k buchow i tutaj mam takie pokretlo. Jak skrece na maxa w lewo to nic nie syczy a jak skrece w prawo na maxa to z kolei zaczyna syczec. Za co odpowiada to pokretlo? Jakis przeplyw powietrza domyslam sie ale tak generalnie to bralem buchy i tak i tak i specjalnej roznicy nie widze. Moze jakis fachowiec odpowiedziec za co to pokretlo odpowiada?
#epapierosy #vape #papierosy
  • 33
  • Odpowiedz
@kamil-tika tak zwany airflow mocniejsze albo słabsze buchy, szkoda kasy na "10k" czy "6k" Buchow tak naprawdę z tego 10k wychodzi 3k . Kup sobie waporesso Eco nano i dobre liquidy aroma Kinga jeśli nie widać różnicy to po co przeplacac
  • Odpowiedz
  • 0
@Lodyzlidla: czyli jak syczy to bedzie mocniejszy czy slabszy buch? Nie chce kupowac na razie zadnego poda bo bede ciagle to jaral non stop a ja to sobie tak vapne przy weekendowym piwku i tyle mi styknie a tak to juz bede jaral caly czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kamil-tika możesz .. zalewasz czekasz z 10 minut zanim się przegryzie . Ja swojego poda kupowałem na sofly mam go od października i nie zamierzam zmieniać . Wśród moich faworytów jest też Vinci Q pod ale ciężko z cartridgami do nich . One dobrze odwzorowywuja smak jednorazówek z żabki
  • Odpowiedz
  • 0
@Lodyzlidla: dobrze odwzorowuja smak jednorazowek.. mowisz o tym liquidzie co ci linka wyslalem tak? I drugie pyt.. tutaj mordeczki na wykopie polecali poda Oxva Xlim Pro Kit dobre bedzie?
  • Odpowiedz
@kamil-tika nie , o podach które wymieniłem.. ale dlaczego akurat mentol ? Są ciekawsze smaki z aroma Kinga xD ... Wejdź sobie na FB na grupki o podach poczytaj sobie posty ludzi to awaryjne jest ta Oxva. Poza tym tu zalewasz 6ml masz #!$%@? na 2 dni , a do oxvy dolewasz i dolewasz
  • Odpowiedz