Wpis z mikrobloga

Tak naprawde jak sie nad tym zastanowic to ta cala "najwieksza afera w Polskim internecie" to jedna wielka wydmuszka. Wardega z Konopskim przez wiele dni budowali napiecie i robili z tego przepotężna rzecz, zarabiajac gruby, gruby hajs.
Czlowiek sie spodziewal jakis gwaltow, molestowan czy tez innych okropnych rzeczy, a tak naprawde skonczylo sie na jakis spermiarskich tekstach, wysylaniu paru zdjec i pociagu do mlodych nastolatek. Z ogromnej chmury spadl maly deszcz, niewyobrazalnie nieproporcjonalny do calego zamieszania. Nie mowie ,ze te rzeczy byly w porządku, ale watpie czy tam naprawde byly jakies prawdziwe ofiary a nie tylko szony co dla atencji i z zemsty chca kogos zniszczyc, jak naprzyklad ta cala Olciak

PS Malo kto wie, ze wielka "bohaterka" Sukanek poszla dopiero na policje, ktora ja olala(jeszcze pare lat temu przed afera) dopiero jak Stuu calkowicie ja odrzucil, wczesniej nie robila z niego PDF(ktorym zreszta jest) i nie widziala ofiar jego poczynań jak miala nadzieje, ze jednak ja jeszcze pokocha

#famemma
Kilroy888 - Tak naprawde jak sie nad tym zastanowic to ta cala "najwieksza afera w Po...

źródło: 858d283d95331b59d18b844a964572a7153d2cb5402ac474e596d2324e642b37

Pobierz
  • 6
@Kilroy888: nie, to nic wielkiego, że największy youtuber w Polsce robiący materiały dla dzieci, organizujący dla nich obozy itd okazał się być pedofilem, inni twórcy o tym wiedzieli i nic z tym nie zrobili, utrzymywali dalej kontakt jakby nigdy nic, do tego jeszcze inni też mają coś za uszami w temacie wykorzystywania dzieci.

Nic się nie stało xD to tylko Choroszcz nawiedziła tag