Wpis z mikrobloga

Siema Mircy z tagu #samsung
Pytanie mam bo czuje się oszukany i może ktoś też ma taką sytuację, a mianowicie
Tydzień temu zakupiłem w przedsprzedaży S24 i miałem dostać w gratisie słuchawki Buds 2
Dzisiaj tel przyszedł, więc się szybko zalogowałem, uruchomiłem Samsung Members i kliknąłem "odbierz słuchawki"
Po wypełnieniu danych dostałem komunikat, że nie zdążyłem i darmowych słuchawek już nie ma...
Kurde możliwe to? Dostałem tel jako jeden z pierwszych...
Dodam że promocja na zwrot 400zł na kartę zadziałała i dostanę a słuchawek nie...
co za bullshit...
#samsung
  • 56
@harry-pjoter: Faktycznie portal dzialal duzo responsywniej z zgloszeniem do sluchawek, wyszukiwanie sklepow i modeli szybciej sie ladowalo, niby jest potwierdzenie na maila, pozniej reszte sprawdze bo tego kodu na 400 zl zamiast zwrotu telefonu nie probowalem.
@krzywy_kanister: uważaj wykopku bo się zesrasz ze złości. Jak ktoś myśli że jest pewny że miał 1 to nie, nie miał i informuje. Ludzie od operatorów mieli w piątek, a w sklepach stacjonarnych można było na luzie już w sobotę kupić i wziąć, bo na zapleczach mieli, chociażby brandstore. ;)
@Garru11: no i to jest wprowadzenie w błąd klientów, bo jeśli kupujesz bezpośrednio od producenta, dosłownie chwilę po premierze, to zakładasz ze jako jeden z pierwszych dostaniesz produkt, a tu taki zonk
S10 też kupiłem chwilę po premierze, dostałem szybko telefon i nie było problemów z odbiorem darmowych słuchawek...