Wpis z mikrobloga

Żyjemy w państwie gdzie przestępcy normalnie udzielają wywiadów i wprost okłamują ludzi i zapowiadają łamanie prawa, czując się ponad prawem. Gdzie temu wszystkiemu przyklaskuje i dokłada rękę do tego prezydent. Nie jeden polityk zrobił coś złego, ale jak widzę, że są oni na wolności i to jeszcze robią sobie szmatę z konstytucji gdzie sami głosowali za ustawą, która właśnie odbiera mandat w przypadku prawomocnego skazania(a dokładniej Lech Kaczyński podpisał ustawę w 2009 roku, z pisu między innymi Za głosował Jarosław Kaczyński i Mariusz Kamiński) a teraz grają w jakąś chorą grę. Rzygać mi się chce jak widzę wyborców pisu, którzy ich bronią i przyklaskują temu. Nie wiem czy są tak głupi i nie zdają sprawy, że z automatu nie są posłami i powinni siedzieć w więzieniu czy mają w to wywalone bo są zapatrzeni w fanatyczną wojnę Kaczyńskiego przeciwko złemu Tuskowi, który chce nas sprzedać. Ilekroć się cieszę ze zmian, z rozliczeń PiSU jak widzę baranów, którzy na to przyzwalają to mam ochotę zaorać ten kraj. Mam nadzieję, że każdy dostanie to na co zasłużył i jeszcze sami będą zeznawać za mniejsze wyroki wkopując innych. #sejm #polityka
Wezzore-04 - Żyjemy w państwie gdzie przestępcy normalnie udzielają wywiadów i wprost...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 8
@Wezzore-04: ba, żyjemy w kraju w którym prezydent daje sobie więcej władzy niż ma zapisane w konstytucji. Co w nawet dyktaturach by się kończyło trybunałem stanu. Więc taki Putin, Orban, Xi najpierw pod siebie zmieniają konstytucje. U nas nie trzeba. Prezydent złamał i nic się nie stało ¯\(ツ)/¯