Wpis z mikrobloga

Dobry wszystkim. Pytanie pierwsze: #samsung #s22 też się wam tak grzeje i bateria schodzi w oczach? Mam ochotę po miesiącu wywalić ten telefon do śmietnika, na samy spotify potrafi nie wytrzymać trzech godzin w robocie, jak telefon sie nagrzeje to nawet ladowarka samochodowa nie wyrabia i procenty uciekaja a do tego zdjęcia są fest rozmazane musiałbym mieć rękę nieruchoma jak statyw by potrafiło wyostrzyć. Przy nagrzaniu telefon potrafi chodzić jak jakiś android za 400 zł sprzed paru lat. Czy to w ogóle może podejść pod zwrot z #gwarancja sklepu #sferis? Kupowałem telefon przez internet ale czas na zwrot przepadł a ja się wkurzam każdego dnia z tym telefonem.
Pytanie drugie: Co w zamian polecacie do 2200 zł z #android skłaniam się by telefon sprzedać po kosztach i niewiele dołożyć jak już zwlaszcza, ze s22 kupilem relatywnie tanio. Wcześniej miałem s20fe i bateria była miodzio i zdjęcia do przyjęcia.
  • 17
  • Odpowiedz
@kamil-g: jest powszechnie wiadomo że s22 to nieudany telefon (btw dlaczego go kupiles? Nie sprawdzałeś opinii?) ale to co odpisujesz sugerują chyba jednak wadliwy egzemplarz, aż tak źle nie nie powinno być.
  • Odpowiedz
  • 0
@sadhas: widziałem porównania zdjęć wypadały naprawdę dobrze (co ciekawe filmy wygladaja o wiele lepiej), bateria miała być slabsza owszem ale jednak chcialem mniejszy gabarytowo telefon (plus dobra promka wleciala) ale nie spodziewałem się ze po pracy gdzie średnio używam z godzinę telefonu do pracy i czasem muzyka muszę go ładować bo bateria znika z uśpionego telefonu. A spadki wydajności cóż tego nigdzie nie doczytałem wszędzie mówili, że b. Dobra wydajność kosztem
  • Odpowiedz
@kamil-g: Mam S22 od premiery, problemy o których mówisz u mnie nie występują. Foty żyleta. Grzeje się, to fakt, ale jedynie przy ekstremalnym wykorzystaniu. SOT 3-4h.

Po ostatniej aktualizacji androida, trzymanie baterii bardzo się poprawiło (mimo że telefon prawie 2 lata). Lagi nie spotykane (nawet na split screenie - twitch/youtube + przegladanie neta).

Dawno go kupowales? Bo widze ze Sferis nie ma gwarancji producenta a sklepu - troche to dziwne.

aha
  • Odpowiedz
  • 0
@RafDan: Listopad, niby użycie na ekranie 3 godziny lecz jest to głównie przeglądarka i messenger, yt aż zawrotne 11% czyli pewnie 20 min do śniadania standardowo. Nie gram w gry, titkota nie uzywam tu nie ma co tyle lecieć. Telefon potrafi się zacinać przy muzyce i przeglądaniu wykopu a zdjęcia cóż córce zrobiłem jedno idealne zdjęcie jak raczyła spać xD tak to ruszenie paluszkiem to zdjęcie rozmazane nawet selfiacz w lustrze
  • Odpowiedz
@kamil-g: Wejdz na oficjalna strone samsunga, i zaloguj się za pomocą Samsung Account. Następnie spróbuj zarejestrować swój telefon. U mnie pokazuje od kiedy do kiedy jest gwarancja.

Opcjonalnie sprawdz to - ja to teraz sprawdzilem i sie pokrywa z moimi danymi. https://forum.android.com.pl/topic/374146-jak-sprawdzi%C4%87-dat%C4%99-produkcji-naszego-urz%C4%85dzenia

Sprawdzisz kiedy telefon wyprodukowali, i porównasz kiedy kupiłeś. Jak się okaże że kupiłeś teraz, a wyprodukowali np rok temu, to raczej jakaś lipa.

No i ważne też pochodzenie -
  • Odpowiedz
  • 0
@RafDan: Data produkcji jest 07.2023 i od tego leci gwarancja jest niby 2025 więc ok z terminem ale czemu od lipca jak telefon zarejstrowałem w samsung members w listopadzie jeśli to data pierwszej rejestracji to lecę z rękojmią za niezgodny towar bo miał być nowy. Też dystrybuowany na Polske węgry itd. Czytałem fora gdzie ludzie przy moim używaniu potrafili telefon ładować tylko nocą u mnie to nie mozliwe, godzina treningu ze
  • Odpowiedz
@kamil-g: Kiedy kupiłeś telefon? Miesiac temu? W grudniu? Gwarancja idzie 2 lata od daty zakupu jeżeli sklep oferuje gwarancje producenta.

Troche dziwne w takim przypadku ze telefon ma 5 miesiecy, bo widzialem ze ludzie jak kupuja to raczej maja swieza produkcje nawet starsze modele.
  • Odpowiedz
  • 1
@atpl77: Witam, wywaliłem wszystkie niby bajery do oszczędzania baterii przestałem się przejmować tym i czasem jest dobrze czasem jest źle. Instagram z rana 15 min zjadł mi ostatnio 10% baterii gdy dzień wcześniej na bieżni z yt na słuchawkach zeszło mi tylko 6 procent w 40 min i byłem w szoku, że nie padł bo startowałem z 15% baterii. Jednak nadal jest konieczne ładowanie popołudniu gdy w planach mam jakiś trening
  • Odpowiedz
ie popołudniu gdy w planach mam jakiś trening lub wyjazd. Powoli się do tego po prostu przyzwyczajam xD pomęczę się pół roku i powiem sobie dość -sajonara bo wątpie by to podlegało pod jakąkolwiek gwarancje. No i ciekawostkę zauważyłem, że Android Auto wywala mi komunikat, że telefon podpięty kablem się grzeje i nalega o schłodzenie urządzenia, chociaż telefon w mojej skal


@kamil-g: Dzięki
  • Odpowiedz