Wpis z mikrobloga

#zwiazki #pierwszyraz #narkotykizawszespoko
Cześć, mam mały problem. Z chłopakiem jestem od kilku tygodni, nie uprawialiśmy jeszcze seksu i dziś miał być nasz pierwszy raz. Wzięliśmy pixe, żeby było ciekawiej, ale niestety połączyliśmy to z duza ilością alko i mojego chłopka ścięło i chrapie mi nad uchem, tyle z niego pożytku. Pixa mi weszła bardzo mocno, czuję, że mnie nosi, nie wiem czy go budzić czy dać sobie spokój. Pomóżcie
  • 21
  • Odpowiedz
@Zuzkaxxx: bardzo poważny związek się tutaj widzę zapowiada, bardzo poważny naprawdę
długotrwały i ogólnie fajnie to wszystko macie rozkminione, jest git, dobrze robicie i niech się to trzyma wszystko, pozdrawiam cały wykop
z fartem
  • Odpowiedz
  • 0
@Jamniki2 przy większej ilości alkoholu mnie też czasem muli, z erekcja faktycznie czasami jest problem, ale nie zawsze - usta działają cuda wtedy. Może ciężko dojść, ale przynajmniej czuje się to intensywniej, a na tym nam obojgu zależało, żeby pierwszy raz był idealny, ale no cóż, przeniesiemy to na kiedy indziej, nie mam serca go budzić
  • Odpowiedz
@Zuzkaxxx: dziecko to jest tabletka "dzień po", a nie przed!!! Jeszcze dobrze nie przegłosowali w sejmie i już się zaczęło nadużywanie, dobrze wykopki pisali, że tak będzie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz