Wpis z mikrobloga

Kto będzie zadawać ciężkie pytania rządowi w RMF jak Mazurek poleci? Naprawdę wolicie żeby te pytania nie zostały zadane?

Jeżeli ktoś się zastanawia dlaczego na Roberta Mazurka został wydany "wyrok na mirko" to wystarczy posłuchać jego wywiadów.

Jest to najbardziej (przynajmniej wg mnie) prawicowy dziennikarz w RMF. W RMF są 3 panele rozmów: poranna, południowa, wieczorna. Jeżeli ktoś zarzuca "pisostwo" Mazurkowi, to dlaczego nikt nie zarzuca peostwa tym dwóm pozostałym? No wlasnie, dlaczego nikt nie wie jak oni sie nazywaja skoro sa tak dobrymi dziennikarzami, to dlaczego mają zerową rozpoznawalność? Odpowiadam: bo to kolejne KOPIUJ WKLEJ lewicowo liberalne czytacze z kartki. Chłopy zadaja proste pytania, lewicowy polityk gada minute używajac socjotechnik, sluchacz odczuwa błogostan.

Mazurek to jest klasa orania po lewactwie dlatego teraz będzie niszczony - układ medialny ma być domknięty!

Jak to mówią lewacki rząd nie przetrwa jednego dnia bez cenzury. Maja TVP, TVN, Polsat, Onet, Agore, 2/3 rozmow w RMF, namawiaja firmy do bojkotu republiki, ale dalej malo. No i mirko zawalone od rana do nocy.

#4konserwy #bekazlewactwa
blessedbyswiezonka - Kto będzie zadawać ciężkie pytania rządowi w RMF jak Mazurek pol...
  • 24
  • Odpowiedz
@blessed_by_swiezonka: dynamika dynamiką, ale sęk w tym, że rzuca jakąś tezę, która godzi w poglądy danej osoby i stwierdza "czyli twierdzisz, że jesteście #!$%@?, ale ważniejsze pytanie to..." I już zmienia temat nie dając nawet skomentować często wyssanego z dupy wniosku.
Nie trzeba manipulować i narzucać tezy w pytaniach, żeby było dynamicznie.
  • Odpowiedz
@quercy: a gorsze jest takie prowadzenie rozmowy, czy calkowicie domknięty układ medialny?

Tyle gadania bylo wolne media, ze ktos musi patrzeć wladzy na ręce. To kto ma patrzeć, zadawać pytania.

Najwyższy czas zbanowany, nasz dziennik obsmarowany, tv trwa ma szklany sufit, tv republika sponsor po sponsorze ucieka.
  • Odpowiedz
@blessed_by_swiezonka: to takie mówienie - mniejsze zło, więc jest dobrze. Ja bardzo nie lubię manipulacji i nieważne czy robi to wobec lubianej przeze mnie osoby czy nielubianej z innej opcji politycznej. Mimo że to właśnie głównie udają mu się te "sztuczki" z innymi opcjami politycznymi, czyli na plus dla mnie powinno być, ale po prostu mnie to razi.
  • Odpowiedz