Wpis z mikrobloga

#geopolityka #ukraina #rosja #wojna
Od rana jak włączyłem tiktoka to mi się wyświetliło dużo filmów straszących że będzie wojna,nie wiem czemu dziś akurat .Ale tak poważnie to jak myślicie? Wojna na Ukrainie skończy się albo i nie ,w USA wybory wygra Trump ,ruscy już produkują mnóstwo broni ,nie ma porównania do PL,poza tym liczbą żołnierzy nas miażdżą.Znów zostaniemy oszukani i nikt nam nie przyjdzie z pomocą bo Amerykanie będą się bić z Chińczykami lub po prostu Trump nas będzie miał w dupie? Co o tym wszystkim myślicie?
Dzięki i pozdrawiam.
  • 15
@Stabilizator A ciekawe jak Tusk będzie z nim gadał bo widziałem nagranie jak Trump rozmawiał gdzieś chyba w Brukseli z jakimś gościem i właśnie z Tuskiem,tylko że za każdym razem jak Tusk coś mówił to Trump go ignorował xD.
@Siatkarz17: I to jest nie bez przyczyny bo tuski popierali bidena a pisowcy trumpa i jak biden przyjechał do Polski przed wyborami to tuski z trzaskowskimi gonili koło niego na siłę zeby sobie fotkę zrobić ze to ich biden popiera a teraz beka bo rolę sie mogą odwrócić XD
jak przyjdzie co do czego to zachod europy sie obudzi, tyle ze moze byc zbyt pozno, na razie udaja ze pomagaja i ze beda pomagac (oczywiscie to my, szwedzi i niemcy buduja armie ladowe do obrony, w uk tylko mowa o poborze, a to i tak tylko dzieki akcji wojskowych(bylego generala)) , a prawda jest taka ze w anglii wlasnie wygaszono ostatni piec do wytopu tzw virgin steel, wlasciciel huty, hinduska firma