Wpis z mikrobloga

@kiupik: w tej cenie to essential, ale generalnie jak serwisuje hulajnogi to Essential ma problem z podjechaniem pod delikatną górkę, ale z drugiej strony jak kierowca ma do 60kg to może być spoko, ale prędkość w trybie Sport to 20km/h :/
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Adom007 do szkoly mam z 6/7km w jedna strone, ale większość drogi rowerowe. I trafila sie okazja bo chlop sprzedaje za 1000 ziko nową z fakturką ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kiupik: ciężko mi powiedzieć, bo hulajnogi są testowane na maszynach, to tak samo jak spalanie w autach, masz podane w specyfikacji 6L/100 Ty wsiadasz za kółko i Ci wychodzi 7,5.

ja już robiłem testy i żadna hulajka nie przejechała tyle ile ma podane w spec, też dużo czynników na to wpływa, warunki atmosferyczna, droga(czy jedziesz po równym terenie, dziury) ciśnienie w oponach, waga kierowcy - ale to akurat na plus.
  • Odpowiedz
@kiupik: to tak nie działa, że odzyskujesz energię i masz 33% dłuższy zasięg. 3% to byłby sukces. Większość ludzi nie zauważa dłuższego zasięgu, a wielu notuje jeszcze krótszy. Jedyny zysk na KERS to ten, że rzadziej hamujesz klockiem, więc na dłużej Ci starczy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Adom007 no ta essential mnie korci, bo na te 5km w jedna i 5 km w druga akurat zamiast auta. Tylko że są też troche górki w droge powrotną xD
  • Odpowiedz
@kiupik:
zapamiętaj! wszystkie hulajnogi które mają hamulec elektryczny są na śmieci, bo to bardziej spowalnia jak hamuje, zdecydowanie xiaomi essential bije te hulajke, to już lepszy chyba model E2D ale generalnie to te nineboty są sztywne mimo że coś tam mają co je "delikatnie" amortyzuje to one po roku/dwóch jak dużo i szybko jeździsz po nierównościach nabierają sporych luzów, to chyba przez pełne opony, więc drugi plusik leci do xiaomi...
podsumowując
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Adom007 jeszcze moge wyrwać za 1300 xiaomi pro 2 z lomba, tylko na co zwrócić uwage i czy warto?
I gdzies czytalem ze trzeba sprawdzic czy hulajka nie jest podłączona z kontem jakimś 🤔
Cos jeszcze sprawdzić?
  • Odpowiedz
I gdzies czytalem ze trzeba sprawdzic czy hulajka nie jest podłączona z kontem jakimś 🤔


wydaje mi się że każda będzie podpięta do konta :) wątpie żeby ktoś kupił hulajke i chciał jeździć 5km/h

masz apke(nieoryginalną) gdzie się połączysz i sprawdzisz stan baterii, jak wyglądają poszczególne "sekcje" baterii - czy nie ma spadku, poza tym zobaczysz dystans jaki przejechała hulajka. i w sumie na te parametry zwróć uwagę: przebieg, bateria, sprawdź bieżnik
  • Odpowiedz